Přejít na obsah

LED žárovky denní svícení


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

no, ono to je všechno o ceně, jsem schopen dodat LED do denního svícení na O2 face, ale za cca 800kč/pár (za ty dám ruku do ohně, když nefunguje, vrátím peníze, ale zatím na všech autech funguje), sem tam je někdo ode mně vezme a je spokojenej, většinou je reakce "tolik ? to nedám, vezmu ty za tři kila" .... a ty za tři kila nemusí úplně fungovat bez chyb, zvláště na FL verzích ... Na druhou stranu, když mi někdo napíše, chci sadu led, aby to 100% fungovalo a respektuji cenu - tak mu ji dodám, pořád za nižší peníz než v e-shopech na netu. Prostě když někde ode mne vezme pár led do SPZ za 100, nebo za 250 ... tak je to rozdíl, někde se ta cena projevit musí. Navíc, to co na ebay vypadá na fotce stejně, není většinou stejný, liší se to výrobce o výrobce ...

Odkaz ke komentáři

samozřejmě, že můžu, jedná se o LED s XBD čipy, ne SMD. SMD čipy za prvé svítí hůře a za druhé se více zahřívají a tím pádem jdou rychle do kopru. Potom už záleží na tom, nakoupit u správného dodavatele, který je zásobovaný správným výrobcem. Co já už vyhodil LED do koše :wacko: než jsem našel toho správného prodejce - protože na fotkách to vypadá stejně, ale jako všechno v Číně, Hongkongu a Singapůru, ale kvalita je různá. A o tom to je, nákupka je třeba 600, takže člověk má 200 provizi ... což si myslím, že je OK. V různých e-shopech na netu bežně vidím tyto LED třeba za 650 za kus ... to už je zlodějina, ale každého věc kde nakoupí ...

Já mám třeba ma před face v mlhovkách, které mám nakódovaný jako denní svícení, XBD LED H8 na kterých je nákupní cena cca 1200 Kč ... což je normálně skoro neprodejné ... do té doby, než to uvidíš na autě, pak to bereš okamžitě. Je to věc názoru, ale každopádně platí, ušetříš a zaplatíš dvakrát tolik. Uvědomte si, že denní svícení využíváte pořád, tak ta žárovka musí mít nějakou kvalitu.

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

no, ono to je všechno o ceně, jsem schopen dodat LED do denního svícení na O2 face, ale za cca 800kč/pár (za ty dám ruku do ohně, když nefunguje, vrátím peníze, ale zatím na všech autech funguje), sem tam je někdo ode mně vezme a je spokojenej, většinou je reakce "tolik ? to nedám, vezmu ty za tři kila" .... a ty za tři kila nemusí úplně fungovat bez chyb, zvláště na FL verzích ... Na druhou stranu, když mi někdo napíše, chci sadu led, aby to 100% fungovalo a respektuji cenu - tak mu ji dodám, pořád za nižší peníz než v e-shopech na netu. Prostě když někde ode mne vezme pár led do SPZ za 100, nebo za 250 ... tak je to rozdíl, někde se ta cena projevit musí. Navíc, to co na ebay vypadá na fotce stejně, není většinou stejný, liší se to výrobce o výrobce ...

 

Měl bych zájem o led žárovky za 800kč pár mám octavii R.V.2011,všechny led žárovky co jsem vyskoušel ukazovaly chybu vadné žárovky.Bylo by možné zaslat led zárovky.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Borci, zvladate nekdo upravu, nebo uplnou deaktivaci canbus kontroly zarovek, nekde na Morave?

Mam LED v parkovackach i v dalkovych a pri otoceni klicku mi samozrejme nekolikrat probliknou..

Hlaseni chyby v budikach mam vyresene, o to mi vubec nejde. Potrebuju proste jen aby neblikali pri otoceni klicku...

Dik ;)

 

Odkaz ke komentáři

Hm to asi neporiesis.

V parkovackach ti tie LEDky dodrbu svetla, zcernaju, davaj nato pozor.

Jedina rada z mojej strany je tam dat obycajnu ziarovku s modrym sklom, ta svieti dobiela, nic neriesis.

A k dialkovym LED sa vyjadrit radsej ani nechcem, hazard.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o rok později...
  • o 5 měsíců později...
V ‎06‎.‎01‎.‎2019 at 18:32, kinzii napsal:

CAU,potreboval bych poradit jake odpory mam dat na denni sviceni?byla tam zarovka 12v21w,poradi my nekdo?diky.Martin

Děla to i klučina kousek od Mikulova, dělal mě to na octavce 1/6 TDI  2012 facel. a trvalo to cirka asi 10 minut. bez odporu !!, přeprogramoval  jednotku.

jestli budeš mít zájem pošlu ti na něho kontakt.

hatlus

V ‎06‎.‎01‎.‎2019 at 18:32, kinzii napsal:

CAU,potreboval bych poradit jake odpory mam dat na denni sviceni?byla tam zarovka 12v21w,poradi my nekdo?diky.Martin

 

Odkaz ke komentáři
V 25. 11. 2017 at 7:57, Guest tomxass napsal:

Poradte niekto kde kupim ten odporovy medzikus do denneho svietenia.

Presiel rok, vyskusal som asi 4 sady lediek vsetko s chybou.

Já jsem kupoval mezikus do denniho sviceni na O2 FL na tehle strance. Mám ho uz 4 roky a bez problémů vsechno !!! 

Je to polský eshop ktery posila i do ČR

 

http://sklep.motohid.pl

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Čaute, mám tyto ve zpátečkách v OII FL MR2010 a svítí skvěle, o 100% více než žárovky, manželka taky ve zpátečkách v Seatu Leon 2016 a můj taťka je má v denních v OII FL MR2012. Nikomu nehlásí chyby, žádné odpory nebyly třeba. Cena cca 70,- Kč. Je to na Aliexpresu. Oranžové mám v blinkrech a taky pohoda.

https://www.aliexpress.com/item/32958990196.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dTpJZwQ

 

Výstřižek.JPG

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...