Přejít na obsah

4x4 bohužel "BaBitchka"


Doporučené příspěvky

To bych neuděl, však měla taky dost km za sebou vid.... já zatím trefuju jen srnky už jsem vzal další opět prdnul nárazník a ohnula se trochu chladičovka, jinak dobrý před STK ho opět svařím a přelakuju....e86d7b0da33765946c8af02c2ae8bc0a.jpg83ed3febb6c2e0bdce2cb73a216119a8.jpg

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
V 9. 2. 2019 at 18:20, Spooky1 napsal:

Mrcha jedna...:-)

Upřímnou soustrast a minutu hluku klaksonů a dálkových světel !!!!! Jsem tu nováčkem. Ne na Škodovkách začínal jsem 1000MB, hundrt  ,fáčko, filcka až teď jsem si pořídil auto snů. Š.O. I 1,8 turbo 4x4 liftback. A touto cestou hledám rady tipy a návody jak nejlépe pečovat o Ovečku ale nejen to. Zatím sem se dostal na svou hranici nikoliv auta. P.S Hledám v J.Č. spřízněné duše. Co rádi protočí gumy v Bechyni

Upraveno uživatelem pesive
doplnění
Odkaz ke komentáři
V 12. 2. 2019 at 9:10, Spooky1 napsal:

Pesive: Děkuji. Jinak do Bechyně je to kousek, ale většinou se scházíme u mě. Spíš než pálení pneu dáváme přednost podobnému pokec, dobremu pití a kusu flakoty, či jiným pochutinam... :D

Zdravím nejsem z Bechyně jen je tam u letiště pojezdová dráha která spojuje hangáry co jsou mimo letiště s letištěm. Letiště je již uplně mimo provoz a pod plotem ale na oné pojezdovce je jen zákaz vjezdu všech mot. voz. Ale dám radši 500 než si nechat sebrat papíry. Živím se volantem tak by to byl totální průser. Spíš jsem měl na mysli tam porovnat to tam teď na sněhu. Žádný pálení gum a huntování podvozku. Třeba by mne zajímal ten tvůj černý kombík. Pokud jsem se nesplet. Ale vypadá suprově 4x4 200koní v naftě ? Pokud jsem to správně pochopil. Jestliže jsem se spletl tak se omlouvám. Ale hodně by mne zajímalo porovnání s mým 1,8 4x4turbo 150koníků. Ale na tři jízdy 1. s esp  2. bez esp  a 3. na volbě řidiče. 1,8t 4x4 nařeže RSko ktré má o 30koní víc. Ale ta nafta je trochu něco jiného. Větší krouťák. Netuším jestli tam máš i esp. Vím že základní tipy 4x4 v naftě neměli ani možnost vypnutí ASR natož aby měli ESP. Moc mě baví ten podvozek.  Dáš 1ku a plynem nastavíš 3t.ot. a dáš start a došlápneš plyn. Co se  děje je bomba přední kola hrabou zapíná Haldex  a skoro celá váha auta de vlivem akcelerace dozadu. Je cítit jak si octa přidřepne na prdel a tlačí to dopředu. A v tento moment nemůže stíhat žádná "srovnatelná" předokolka  jako např RS. Nejde srovnávat se Subaru nebo Mitsubishi EVO. Nebo Ford Focus  STI jen mimochodem v tom Fordu je 5ti válec Volvo 2,5 L a 225 koní v turbu. Ale jen na přední nápravě. Má ho můj kámoš ale on je z jiného světa. Nemá pud sebezáchovy. No možná má ale totálně někde jinde je to závodník Rallye.

Odkaz ke komentáři

Čekáš nějakou osobní pozvánku za účasti fanfar? :lol::lol::lol:

Pozvánky se neposilaji, prostě se vždycky někdo ozve že by dorazil na kávu, já mu to odsouhlasim a zbytek se přidá, když má čas a chuť...:beer:

Takže jediné co se musí pro účast udělat je chtít a dorazit... :palec:

Jinak se neomlouvej, není za co... 

Odkaz ke komentáři

IMG_20181002_170148.jpg.c490583ab7f137fc5e52cd212b143c19.jpg

V 15. 2. 2019 at 10:59, Spooky1 napsal:

Čekáš nějakou osobní pozvánku za účasti fanfar? :lol::lol::lol:

Pozvánky se neposilaji, prostě se vždycky někdo ozve že by dorazil na kávu, já mu to odsouhlasim a zbytek se přidá, když má čas a chuť...:beer:

Takže jediné co se musí pro účast udělat je chtít a dorazit... :palec:

Jinak se neomlouvej, není za co... 

Ahoj Spooky1 osobní pozvánku nečekám a za účasti fanfar už vůbec ne. Bylo to myšleno za jakých podmínek to funguje. Měl jsem se zeptat napřímo a ne takle neomaleně. Díky za odpověď rád bych se zůčastnil a poznal nové lidi zvláště příznivce Octavií. Ale bohužel mi to zřejmně nesedne časově. Kdyby ano ozval bych se kdyžtak snad příště. :beer:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
V 19. 2. 2019 at 13:31, Spooky1 napsal:

Vsak jasne, taky jsem to psal hodně z nadsázkou... Dycky je to na jižních Čechách v regionech... ;-)Takze když budeš moct doraz... ;-) 

Ahoj Spooky1 nevím jestli to patří sem do JČ. Ale můj dotaz je přímo na tebe. Co jsem dohledal tak máš velké skušenosti. Potřeboval bych poradit pořídil jsem si audio viz níže. Výměna rádia ok otočení st. a pam. kabelu standat u OI. Přední jsem ještě neměnil nebyl čas. Zadní ovály 6/9 sem řezal do origo plata. V tom platě je vložen tenký plíšek jako výztuha. A při řezání šukalkou došlo k rozlepení plata a onoho plechu cca 1cm. Cca po jednom dni se objevil dost výrazný zvuk kt. tam nepartří. J e mi jasné že bude muset repro ven a vyzkoušet mimo plato. Jen jestli s tím nemáš zkušenost. Díky za odpověd pesive

Autorádio bez mechaniky Kenwood KMM-BT305
Reproduktory Mac Audio Power Star 2.16
Reproduktory Mac Audio Power Star 69.3
Tlumící materiál Profidamp ALUBUTYL 18 V2(6x)
Akustický tlumící materiál Gladen Aero Wave(1x)
Anténa Calearo 7677943          
4carmedia MDF podložky Škoda Octavia 1

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Pesive : Sooory nějak nic nestíhám...ve středu bude gril tak dojed a poresime to osobne... Jinak Babitchka se poklepala, prifoukla, nastetkovala, bytna má čim jezdit, já co servisovat a všichni jsme asi tak nějak spokojeni... A tím bych tohle vlákno asi uzavřel... 😄

Octloukanek zůstává a zatím jezdí... 

IMG_20190211_174716.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Spooky žádný problém. Červen jsem měl taky dost narvanej no vlastně i začátek července. Sraz jsem prošvihnul jezdím s kamionem a volného času je minimum. Máš pravdu pořešit to osobně měl bych více dotazů. Ale to bude lepší osobně. Dej prosím vědět až bude další grill budu se snažit dorazit. Pomohlo by mi to vědět více do předu. Vím jsou to spontální akce a na ně nedokážu vzhledem k mému zaměstnání reagovat. Ale pevně věřím že se to jednou povede. Díky Pešive

IMG_20190513_112031.jpg.248408a6cd4ffd031acb87ab5cc02376.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...