Přejít na obsah

Únik chladící kapaliny


p.dohny

Doporučené příspěvky

Řeším problém s chladící kapalinou u mé Škody Octavie. Přijdu k autu pod autem trocha chladící kapaliny, tak jsem se na to díval, bylo trochu i na tom plechu vevnitř v autě, tak jsem nechal vyměnit nádobku na chladící kapalinu (podle servisu prasklá nádobka), ale problém stále stejný.

Dnes jsem dojel a měl jsem pocit, že auto je po záběru turba je na zrychlení trochu hluché místo, tak jsem to párkrát vyzkoušel a říkám si, že se podívám na chladící kapalinu. A přímo jsme viděl, jak je nádobka plná cca 2 cm od hrdla byla chladící kapalina, jak se rozpínala a chcalo to přímo ven. S tím záběrem nevím jestli to může nějak souviset, jen jsem chtěl popsat sled událostí. Foto v příloze. Co s tím může být?

Chladící kapalina je za studena normálně na vrchní lajně.

Diky za tipy.

post-21826-0-03063100-1346765834_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

zdarec chlapi..tak kdyz to tak ctu mam to samy.donedavna sem si jezdil jak vitr..ale pak mi parkrat vytekla kapalina, z ruznych duvodu,uniky sme nasli, opravili..bohuzel parkrat z nouze doslo k doplneni vody za jizdy = do zahrateho motoru.

nedavno jsem menil olej a od te doby mi strasne mizi kapalina..za jednu jizdu (10km) pokad na to fakt slapu a otacky jdou k 4tis. jinak tolik ne..

pred vymenou oleje jsem si taky vsim pokles vykonu turba kolem 2700otacek na moment,preleze to jeden dilek a pak zas dobry..

 

motor 1.9 TDi, 2002 najeto 300tis km, olej davam do 15tis, 10W-40, 270tis vymena rozvodu.

 

 

mate nejaky tip na Mostecku nebo v Praze,kolem Prahy na slusnyho mechanika, ktery to zvladne hlavne poctive, nechci to davat do standardniho servisu, kde jsou zvykly menit kus za kus a ne si s tim hrat..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...