Přejít na obsah

Praha a Středočeský kraj


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
V 19. 5. 2018 at 11:36, dadacek napsal:

Zdravím pánové. Není to úplně sraz, ale moc nevím kam jinam ten dotaz napsat.

Má z Vás prosím někdo dodávku na zapůjčení, nebo auto s tažným a případně vozíkem (ale ten by se dal půjčit).

Potřebuje v rámci Prahy přestěhovat - převézt škříň, gauč, komodu, krabice s věcmi. Jedná se o sobotu 26.5. čili za týden.

Náklady za palivo hradí kamoška 🙂 a předpokládám, že to vyjde levněji, než půjčovat někde dodávku, nebo pokud víte o nějaké solidní firmě za normální peníz, co půjčí dodávku na den. Napište, spíše do zprávy.

Děkuji.

Já půjčoval na jednodenní stěhování dodávku tady. Na den jsem platil 1200 což mi přijde jako normální cena. Jen musí člověk složit 30 000 kauci (a to je na ...) Každopádně ti ji ještě ten den při vrácení dají hned zpátky. problém jsem s nima neměl žádný takže bych řekl že to bude odpovídat popisu solidní firma za normální peníz. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Hello everyone 👋
we are the collective owners of octavia rs a7, a7fl. send respect to colleagues from the Czech Republic!
we communicate through watsapp, where we are about 100 people. except Russia with us friends from Belarus, Ukraine, Moldova, Israel, Kazakhstan. previously, none of us was familiar, but now we are friends with cities and families, we go to visit each other. once a year we have one big training camp in Moscow, but we will decide to gather more often and go on vacation in early 2020 together.
Of course we chose the Czech Republic and the wonderful city of Prague, near which is Mlada Boleslav and museum of Skoda's history. 
We plan to start our route on January, 1 and arrive within 24 hours. we will have 3-4 cars in our trip. way back on January, 6. 
we would be happy to meet VRS mates and have fun!
I add some photos from our meetings. 
with respect, Artem 
vRS_chat

 

ahoj všem 👋

jsme kolektiv, majitelé octavia rs A7, a7fl. posíláme respekt kolegům z České republiky!

komunikujeme přes watsapp, kde jsme asi 100 lidí. kromě Ruska s námi přátelé z Bělorusko, Ukrajina, Moldavsko, Izrael, Kazachstán. nikdo z nás předtím nebyl znám, ale teď jsme přátelé měst a rodin, jdeme k sobě navštívit. jednou za rok máme v Moskvě jednu velkou sbírku, ale rozhodneme se shromáždit častěji a jet na dovolenou na začátku roku 2020 společně.

Samozřejmě jsme vybrali Českou republiku a nádherné město Praha, vedle kterého se nachází Mladá Boleslav a Muzeum historie Skoda. Plánujeme začít naši trasu 1. ledna a přijet do 24 hodin. budou nás tři až čtyři auta. zpáteční cesta 6 ledna. rádi bychom se setkali s kamarády vRS a bavili se! přidávám pár fotek z našich schůzek. 

s pozdravem Artem 

vRS_chat

Screenshot_20190815-161507__01.jpg

Screenshot_20190815-161450__01.jpg

Screenshot_20190815-161522__01.jpg

Screenshot_20190815-161458__01.jpg

Screenshot_20190815-161530__01.jpg

IMG_20190615_152915.jpg

IMG_20190813_202812.jpg

IMG-20190615-WA0027.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
před 1 minutou, Sterny napsal:

Mno mě je to celkem jedno když jsem stejně v práci emoji23.pngemoji1787.png takže záleží na ostatních já se milé rád prispusobim situaci...

family and work are Holy, we will be ready to meet on any of this days ✌😎 

these your accounts? we have them also wrote 🍻

 

rodina a práce - Svatá, budeme připraveni se setkat v některém z dnů ✌️😎 to jsou vaše účty? napsali jsme jim také 🍻

 

IMG-20190902-WA0027.jpg

IMG-20190902-WA0026.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...