Přejít na obsah

Praha a Středočeský kraj


Doporučené příspěvky

Já mám doimluveno rande ze Sternym na stredu. Nějak odpolko. Jen cas jsme jeste nejak neupresnovali,ale kdyz vse půjde podle plánu tak bych mohl cca kolem čtvrtý odjíždět ze Strahova.Jsme domluveni ze cas a presne misto si upresnime jeste zitra vecer. Tak to muzete nejak domluvit tady. :palec:

Odkaz ke komentáři
Já mám doimluveno rande ze Sternym na stredu. Nějak odpolko. Jen cas jsme jeste nejak neupresnovali,ale kdyz vse půjde podle plánu tak bych mohl cca kolem čtvrtý odjíždět ze Strahova.Jsme domluveni ze cas a presne misto si upresnime jeste zitra vecer. Tak to muzete nejak domluvit tady. :palec:

Hmm já jsem ve středu v robotě ale pokud vám to klapne tak přijeďte se Šternym ke mě do hospody na kafčo,rád tě uvidím kolegáčku :smich:

Odkaz ke komentáři
Hmm já jsem ve středu v robotě ale pokud vám to klapne tak přijeďte se Šternym ke mě do hospody na kafčo,rád tě uvidím kolegáčku :palec:

Jooo a ty mě do nej plivneš pač mám liftbacka co? :smich: Zajdu na pokec,ale pití si pro jistotu beru svoje... :smich: Jen mě hoď do SZ kdepak to je. ;-) Zase aby to nebyla nějaká extrémní zajižďka...

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři
Jooo a ty mě do nej plivneš pač mám liftbacka co? :smich: Zajdu na pokec,ale pití si pro jistotu beru svoje... :palec: Jen mě hoď do SZ kdepak to je. ;-) Zase aby to nebyla nějaká extrémní zajižďka...

no ty máš o mně mínění,teda :palec: To že jsi auto málo zaléval a ono nevyrostlo to není důvod hned po tobě plivat :smich: Příště budeš zalévat víc nóóó!!!

Odkaz ke komentáři
no ty máš o mně mínění,teda :smich: To že jsi auto málo zaléval a ono nevyrostlo to není důvod hned po tobě plivat :palec: Příště budeš zalévat víc nóóó!!!

Já neřekl po mě... :palec: Joooo zalejvat. Já neměl čas ho zalévat... Jinak bychom se asi mohli tam u vás posejít... Doladíme k večeru. :smich:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...