Přejít na obsah

Telefón


shecu

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahoj .my jsme dnes sundali pripravu na tel.lista neni problem,ani ramecek,to bych si koupila nove,ale co ty otlaceniny v palubovce,to je prece des.pritel tvrdi,ze se ta otlacenina vrati zpet,ze tam nebude nic videt,ale tomu neverim :(

Odkaz ke komentáři

Trvalo to dlouho ale otlaky už mám pryč a že by to byl až takovej děs mi nepřipadalo. Když už sem tady tak připíšu že sem našel v autě fakturu za tu lištu a bylo na ní 370kč bez DPH ale taky bude zřejmě záležet na barvě. Ach ta hlava :wacko:

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Tak to jsem rada ze ty otlaky zmizi,dam na tvoji radu a sundam to.Jsem hroznej detailista a ty otlaky mi proste vytaci.jo kdyby jsme nemely auta,tak by nam mozna bylo i lip :lool: .dik za radu :palec: .dokoupim listu a ramecek a je vyreseno ;)

Odkaz ke komentáři

Nakódovat a do GSM strčit BT anténu. Taky záleží jakou GSM máš (pod sedadlem řidiče) a na telefonu, koukni >>SEM<< je to už velký vlákno ale myslím že tam najdeš co potřebuješ.

 

 

Tak hotovo a bez práce, len som si sadol do auta zapol BT a všetko funguje, zoznam mam v MAXIDOTe a bez problémov volám aj prímam hovory, telefon mám San Francisko II z orange za 1€:-D a jednotku mám 5P0 862 335 C

Spokojný, nebiť fóra tak ani neviem že to vobec ide aj takto a nevedel to ani predchádzajúci majitel, lebo som demontoval ten hnusný držiak na telefon a za neslušné prachy kupil novú lištu nad kaslík. Toto je ako náplasť an tú ranu B)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj mám dotaz, vím že když budu sundavat držák na telefon tak přijdu o rámeček a lištu u spolujezdce ale jak ho mám sundat? kudy se dostanu ke šroubům co ho drží myslím tím co musím oddělat první protože ten držák se mi zdá nerozebíratelný a začít lištou nebo rámečkem asi ne když tam tedy jsou skrz šrouby.

 

Rámeček jsem viděl kde se dá koupit ale tu lištu ne. Kde jí prosím seženu?

 

Díky

post-16531-0-94150900-1386773037_thumb.jpg

post-16531-0-85448300-1386773057_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Všechno se dá rozebrat :lol: Tu konzoli (držák) rozlouskni, dělám to nehtem ale můžeš použít co chceš. Konektory v konzoli neodpojuju, jen odšroubuju šroub a odendám plastovej kryt, pak to můžeš odpojit nebo nechat viset. Jako další jdu na kastlík, u nohou spolujzdce dva šrouby, otevřít dveře a odcvaknout kryt z boku palubky (stejný jako u pojistek na straně řidiče), tam je jeden šroub co drží kastlík, nakonec otevřu kastlík a nahoře pod lištou odšroubuju tři šrouby, potom kastlík ven, v klidu a s rozvahou, dole v pravo drží za plastem co kryje zevnitř práh, stačí plast vycvaknout a pomazlit se s tím. Teď samotná lišta, drží ze spodu na třech šroubech, to už lehko zjistíš, nahmatáš rukou nebo si posviť a uvidíš. Potom vycvaknout rámeček kolem rádia či co tam máš, podle těch mizernejch fotek to vypadá na navi, oddělat na ní krytky šroubů a odšroubovat, je tam připevněn kovový držák co je pod konzolí. Toť vsjo, montáž už zvládneš. Rámeček i lištu objednávám podle VIN přímo ve Škodovce, pokud s nimi nemáš zkušenost tak je potřeba dobře vysvětlit co po nich chceš, prostě to co máš v autě kvůli barvě ale bez přípravy pro telefon (bez výřezů), já to dělal dalšímu známýmu předminulý víkend a ve Škodovce nebyl ten co jsem na něj zvyklý a vím že zná ale jeho kolega a samozřejmě mi objednal lištu bez výřezu a rámeček s výřezem, a to sem mu to vysvětloval jak děcku :rolleyes: Ale taky se jen můžeš zeptat na označení dílu nebo barvy a pohledat na netu, číslo dílu se dá zjistit v Etce. Naposled sem dělal barvu lišty A2U - leštěný hliník a podle barev se liší cena.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Na jakej telefon tenhle drzak vlastne je ? Ma to hodne oct co sem koukal.

Ta konzole je na adaptéry různých telefonů, moc jich není a jsou leckdy dražší než samotný telefon :) http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/hudba-a-komunikace/adapter-pro-mobilni-telefon-nokia-e52/0/1/48/43/1001 přes BT nepotřebuješ nic než spojení a telefon není třeba stále dávat do držáku, může ležet třeba v kufru ;)
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Já s tim nedělal nic, jen sem se na to nekoukal páč jako spolujezdec sedím jen když požiju a řídí manželka, a když požiju tak na to taky nevidím :lol: Takže já ten otlak viděl jen když sem sundal tu konzoli a párkrát po jejím sundání sem to skouknul ;)

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ok díky :palec: Asi to budu masírovat aby to šlo rychle :lol: jinak přihodím ceny.

 

rámeček kolem Navi 500,-

lišta u spolujezdce 700,-

Origo ze škodovky :wacko:

 

Ahoj Juhyyy,

prosím Tě kde přesně si objednával ten rámeček a lištu? někde přes e-shop nebo přímo v nějakým škoda-servisu poblíž???

Řeším stejný problém s demontáží tý sady u OII kombi fl, dotažená z říše...

 

Předem díky...

Všechno se dá rozebrat :lol: Tu konzoli (držák) rozlouskni, dělám to nehtem ale můžeš použít co chceš. Konektory v konzoli neodpojuju, jen odšroubuju šroub a odendám plastovej kryt, pak to můžeš odpojit nebo nechat viset. Jako další jdu na kastlík, u nohou spolujzdce dva šrouby, otevřít dveře a odcvaknout kryt z boku palubky (stejný jako u pojistek na straně řidiče), tam je jeden šroub co drží kastlík, nakonec otevřu kastlík a nahoře pod lištou odšroubuju tři šrouby, potom kastlík ven, v klidu a s rozvahou, dole v pravo drží za plastem co kryje zevnitř práh, stačí plast vycvaknout a pomazlit se s tím. Teď samotná lišta, drží ze spodu na třech šroubech, to už lehko zjistíš, nahmatáš rukou nebo si posviť a uvidíš. Potom vycvaknout rámeček kolem rádia či co tam máš, podle těch mizernejch fotek to vypadá na navi, oddělat na ní krytky šroubů a odšroubovat, je tam připevněn kovový držák co je pod konzolí. Toť vsjo, montáž už zvládneš. Rámeček i lištu objednávám podle VIN přímo ve Škodovce, pokud s nimi nemáš zkušenost tak je potřeba dobře vysvětlit co po nich chceš, prostě to co máš v autě kvůli barvě ale bez přípravy pro telefon (bez výřezů), já to dělal dalšímu známýmu předminulý víkend a ve Škodovce nebyl ten co jsem na něj zvyklý a vím že zná ale jeho kolega a samozřejmě mi objednal lištu bez výřezu a rámeček s výřezem, a to sem mu to vysvětloval jak děcku :rolleyes: Ale taky se jen můžeš zeptat na označení dílu nebo barvy a pohledat na netu, číslo dílu se dá zjistit v Etce. Naposled sem dělal barvu lišty A2U - leštěný hliník a podle barev se liší cena.

 

Díky za super návod, jakmile budu mít novou lištu a rámeček, tak se do toho pustím...

 

Odkaz ke komentáři

Objednej si podle VIN ve škoda servisu, mám dobrý zkušenosti v JH, nebo demontovat a podle OEM čísla na netu ale ceny nebudou v e-shopech lepší. Dělal sem to už na šesti O II a třeba použitý rámečky prodávají kolikrát lidi na netu dráž než ve škodovce nový :) Cena bude podle barvy a u rámečku ještě záleží jestli pro navi nebo rádio.

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

stará manažerská nokie a myslím že 6310i tak nějak

 

 

 

 

já to taky rozebral a upravil na držák na můj telefon a nemusel jsem kupovat ani novej rámeček nic.

Zdravím, náhodou nevíte které dráty uvnitř přípravy na telefon jsou napájecí, že? Ale snad to najdu když si je příměřím.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...