Přejít na obsah

Zadní stěrač - vrzání


CvencA

Doporučené příspěvky

Zdar všem,

 

prošel jsem celou OII exteriér, ale takovýto problém jsem nenašel, proto nové téma.

 

Vrže mi zadní stěrač o sklo na OII combi, ale jen když se vrací. Máte tipy, jak to odstranit? Nebo se jen koupí novej? A když novej, tak jakej? Nebo vyměnit za jinej, lepší? A taky aby ten stěrač pořádně celou plochou doléhal na sklo a nedělal pruhy. Jde to nějak přitáhnout? Dík za tipy.

Upraveno uživatelem CvencA
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Nejlepší dle mého jsou od Bosche a Championu, Valeo mě trochu zklamalo životností a origo ve Škodě hrozná cena. Na zadním stěrači odsuneš zarážku a jednoduše vycvakneš. Já mám nyní na liftbacku Bosch Rear A400H číslo dílu 3 397 008 009 a měl by být shodný i s komíkem. Taky jsem řešil škvrčení a pískání a tento je skvělý a za lidových 250 Kč. Ty levné náhrady jsem po 3 - 4 výměnách do roka kvůli pazvukům a proužkům už dávno přestal kupovat.

Upraveno uživatelem mojinmojin
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 9 let později...

Pokud jde o vrzání, tak asi nepomůže nic. Dříve, nebo později to začne vrzat a je jedno, jestli je to Octa, nebo Sup. 

Na Superbu jsem vyzkoušel origo nové Škoda, do měsíce vrzal, tak jsem pak kupoval za pár korun druhovýrobu a výsledek stejný.

U nového auta z konce června už taky vrže 😞 .

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
V 20. 9. 2022 at 13:43, HONZAV1 napsal:

Pokud jde o vrzání, tak asi nepomůže nic. Dříve, nebo později to začne vrzat a je jedno, jestli je to Octa, nebo Sup. 

Na Superbu jsem vyzkoušel origo nové Škoda, do měsíce vrzal, tak jsem pak kupoval za pár korun druhovýrobu a výsledek stejný.

U nového auta z konce června už taky vrže 😞 .

POTVRZUJI. Mě vrže na Octa III od nového vozu. Jediné, co mě napadá, že to způsobuje (malý-velký?) tlak (pružina) působící na sklo. Ve Škodovce prostě musí dávat jinou sílu pružiny a bude...:)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...