Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radeček

Felicie 1.6 rok 2000

Recommended Posts

Včera jsem dovezl felicii,mám ji pro mámu na dojíždění do práce,celkem vypadá slušně,ale když jsem ji nechal před barákem chvíli nastartovanou tak teplota vyletěla nahoru,začala vařit voda.Když jsem otevřel kapotu tak jsem zjistil že není zapojený ventilátor na chladiči.Jsou tam nějaký dva konektory,ale ty mají uplně jiný rozměr než přijde k tomu ventilátoru.Když jsem to dovážel asi tak 150km tak to bylou celou cestu v pohodě vůbec se to nepřehřívalo. Jo a pokolikati se maj dělat rozvody? má najeto 160 000km

Ako myslis iny rozmer? Pokial vobec nepasuju na cidlo tak bude tam nejake ine cidlo, ale to sa mi nezda mozne aby to pasovalo. Chladic je originalny? Skus vymenit cidlo. Vzdy je moznost natiahnut kable na palubovku a dat tam nejaky vypinac bud priamo alebo paralelne na to cidlo. Pokial nemas zapojeny ventilator, tak sa ti to bude prehrievat pri stati, alebo napr v kopcoch

tak si na ty kablíky nalisuj ty správný konektory co tam patří a nezapomen je izolovat a skus zda se ti ten ventilátor spustí

pokud ty kablíky spojíš rozjede se ventilátor?

jinak ty rozvody i s vodní pumpou bych měnil po 90000km nebo 7 letech provozu

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...