Přejít na obsah

Divná komfortka


Maxx

Doporučené příspěvky

Zdravim,nezná někdo tuto komfortku??hledal jsem na internetu a žádnou takovou jsem nenašel.Nejde mi světýlko ve dveřích,kontrolka na palubce,stropní světýlko a pískání při rozsvícených světlech když otevřu dveře řidiče nejde z tohoto nic jinak u ostatních dveří to funguje jak má.může to být komfortkou??proletoval jsem pár studeňákú v kfj a nic.Ještě mi nejde DO ale to nešlo když jsem to koupil měl by to být ten horní konektor vede z něj jeden volný drát 20cm,to je asi anténka že??post-23858-0-57673400-1349636182_thumb.jpg post-23858-0-49860200-1349636167_thumb.jpg post-23858-0-17932900-1349636202_thumb.jpg post-23858-0-51731800-1349636223_thumb.jpgpost-23858-0-72230600-1349636246_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

to spodní je jednotka centrálního zamykání,to vrchní je jednotka dálkového ovládání pro neorigo ovladače-doplňující modul k jednotce centrálů.

Tady postup pro DO- Na tlačítkovém ovladači držet obě tlačítka po dobu 15 sec, LED zhasne, při puštění se rozsvítí. Odpojit konektor z 4201, připojit a zapnout zapalování. Během 10 sec zmáčknout 2x tlačítko ovladače.

Když jsou dva ovladače – držet jeden ovladač 15 sec – připraven,

Držet druhý ovladač 15 sec – připraven.

Upraveno uživatelem cosby
Odkaz ke komentáři

Ještě jsem zapoměl zmínit že mám vystřelovací klíč 3 tlačítkový a že mi to skoušel jeden kluk spárovat tím spůsobem:klíč do zámku,zmačknout zamykání a otočit klíčem do polohy zamčeno,to samé i na odemykání.pak ještě přes noťas a nepovedlo se to.Jinak mi centrál funguje klíčem a jdou mi i okna dolu,nahoru když podržim dýl klíč.

Odkaz ke komentáři

jasně píšu,že jednotka není komfortka ale jednotka centrálního zamykání a druhá-malá je jednotka dálkového ovládání pro NEORIGINÁLNÍ dálkové ovládání!!!!!ale originál příslušenství,tedy přívěšek s DO!!!

Zadej si do Googlu AEV 4201 a máš to

Odkaz ke komentáři

A ty světýlka a kontralka to už je přez komfortku ne??přestalo to svítit ze dne na den,našel jsem zde na foru že to může být mikrospínač nebo kabely ve dveřích nebo právě komfortka.skoušel jsem tahat za ten svazek v husim krku mezi dveřmi a sloupkem jestli to neproblikne aspoň a nic tak asi ten mikrospínač nebo komfortka???

 

Ještě k tomu DO,prosim tě moc tomu nerozumim ale stačil by mi teda jen nový DO přívěšek a šlo by to spárovat jestly jsem to dobře pochopil?? třeba tento?? http://www.dstechnik.cz/klicenka-pro-dalkove-ovladani-lk-20/gains-lk-20-ovladac-3428.html

Odkaz ke komentáři

Ještě jsem zapoměl zmínit že mám vystřelovací klíč 3 tlačítkový a že mi to skoušel jeden kluk spárovat tím spůsobem:klíč do zámku,zmačknout zamykání a otočit klíčem do polohy zamčeno,to samé i na odemykání.pak ještě přes noťas a nepovedlo se to.Jinak mi centrál funguje klíčem a jdou mi i okna dolu,nahoru když podržim dýl klíč.

 

:palec:

 

Vsetko je v tvojom aute dorabane!!!! 3tlacitkovy kluc !!! komfortka z roku 2004 na aute z roku 2001 :prcprc::lol:

Odkaz ke komentáři

TAm nemůžeš plácnou jen tak nějaký ovladač Pokud je to jednotka DO výrobce AEV tak musí být ovladač AEV

http://www.aev.cz/pdf/4204_01.pdf

Pokud ho chceš zavolej si tam , řekni jaký typ dálkovéhi máš Teda AEV 4201.01 a oni ti poradí. Ten ovladač prodává Škodovka asi za cca 1600,- škoda díly za cca 600,- V AEV ho koupíš kolem 300,-

http://www.aev.cz/eshop.html

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...