Přejít na obsah

BMW E90, 330xD


jirka3

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak dneska ujeto 500 km. Ze Švýcarska do Německa(Heilbronn). Jeli jsme dvouma autama, vezeme druhý auto zpět do Čech na prodej. Proto jsem nejel nonstop, Octavku řídí paní a nechtěl jsem, aby to dávala v kuse, takže přespíme v Bretzfeldu a zítra pokračujeme. Celkem pohodová jízda, 120-150 km/h. No a Brambora překvapil, průměrná rychlost 112,2 km/h s průměrnou spotřebou 6,1 litru:-). To vše na trase cca 510 km

Odkaz ke komentáři

Asi mi upadnou ruce, ale auto je hotový a připravený na zimu. Troufám si říct, že stav laku mi může závidět kdejaký roční auto. Jen kapota a přední nárazník jsou od kamínků, ale tomu se bohužel nevyhnu. V pátek jsem auto umyl šamponem ValetPro, poté následovalo čištění laku pomocí Clay hmoty od DODO Supernatural. Následovalo opětovné mytí a pořádné sušení. Pak jsem nastoupil s leštičkou. První kolo proběhlo s kotoučem bílé barvy, druhé kolo s kotoučem zelené barvy. Na leštění jsem použil DODO Lime Prime. V sobotu jsem nanesl první vrstvu vosku-DODO Supernatural hybrid. Jelikož se na druhou vrstvu musí čekat 24 hodin, tak jsem včera ještě auto přezul a obě sady pořádně vyčistil ValetPro Blue gelem. No a dneskaráno přišla na řadu druhá vrstva vosku. Lak je teď opravdu v TOP stavu a hlavně mám velkou radost z toho, že si to dokážu udělat vše sám. V týdnu mě ještě čeká generální úklid vnitřku. Foto bohužel zatím nemám, jelikož prší a nechce se mi vyjíždět z garáže

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...