Přejít na obsah

drnčení předních dveří


Doporučené příspěvky

Zdravím, vytlumil jsem si přední dveře, dal mdf podložky a nové reproduktory.

 

 

Něco mi tam ale drnčí, vůbec netuším co to může být. Můžou to být lanka od stahování oken (pokud ano, jak tomuto předejít), či nějaký volný drátek? Snažil jsem se vše udělat napevno. Dqlalo mi to i před upgradem. Díky moc

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

ahojte, dnes taky maly postreh. Uz dlho sa mi stavalo, ze mi nieco drncalo v aute v interieri. Taky kovovy drnc pripominajuci struny. Zaujimave bolo to, ze ked som nesiel sam,ale sedelo nas v aute viac,nerobilo to :wallbash: Takze som to zuzil na sedacky. Takze som siel sam v aute a dal som na zadne sedadlo tazku tasku ,ale drncalo stale. Tak som ju presunul na predne sedadlo a drncalo stale...ale nahodou som sa dotkol opierky hlavy na sedadle spolujazdca a prestalo. Pustim opierku a zacalo zas. Potom som skusil drzat celu opierku chrbta a nedrncalo. Nechapem,co tam moze drncat ,ale prisiel som na to,ze to drnci,len ked je opierka hlavy uplne zasunuta. Vysuniem ju o jeden zub dohora a uz to prestane :blink::lool: . Uplna nechapacka, ale teda poriesil som to tak,ze opierka hlavy nie je uplne na doraz dole a uz je ticho...Neviem,ci to robia tie vodiace zelezne tycky,alebo co ...ale velmi zaujimave

Odkaz ke komentáři
  • o 9 let později...
V 8. 10. 2012 at 21:40, Konny napsal:

Nemůže ti drnčet sklo v uchycení stahovačky?

Mám teď stejný problém. U spolujezdcových dveří. Dělalo mi to tam, dotáhl jsem stahovačku i okno a zmírnilo se to. Pak to zase začalo dělat hodně, pak se mi posrala stahovačka 😄 Tak jsem tam dal novou... Dělalo to taky, ale míň. Teď to dělá zase stejně, jako u té první stahovačky. Dělá to hodně při nerovnostech na vozovce a při zvýšené hudbě když jsou basy, je hodně slyšet takový drnčení skla nebo plechu o něco. Už mi to dělá půl roku, ale čím dál víc mě to začíná štvát. Už ani nepočítám, kolikrát jsem měl kvůli tomu sundaný tapec a stále nevím, co s tím 😕 Rady byli na táhlo od kliky, to je tam na pevno a ještě obalené takovou tou gumou. Všechno je pevné, takže už nevím co s tím. Už chytám lehký nervíky z toho zvuku, když jedu po hrbolech...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...