Přejít na obsah

Voda ve voze


pilot.1

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

sklo mas povodne alebo uz si ho niekedy menil?

Výměna letos na jaře, klasika, kamínek za dodávkou na dálnici a pavouk jako kráva... Problém ale je, že mi vlhne jenom ten sloupek, jinde voda neni...

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Máš šíbr? V tom sloupku vede hadička od něj

Šíbr nemám... Upraveno uživatelem Martin666Belial
Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Čaute, kdyby to někomu pomohlo, tak jsem dlouhou dobu taky řešil problém s vodou u spolujezdce. Pylový filtr byl suchý a odtokové kanálky průchozí. Dlouho jsem si s tím nevěděl rady, až jsem přišel na to, že se mi tam voda dostává skrze kabelový svazek alarmu. Vedle odtokového kanálku u spolujezdce je průchodka kabeláže pod palubní desku. Na první pohled bylo vše v pořádku, ale původní průchodka a tmel jsou po těch letech zpuchřelé a voda si tam našla cestu a po kapkách stékala pod kastlík a v nejnižším bodě pak na koberečk... Stačí průchodku vyndat, odstranit starý tmel a zatmelit to znovu. Od té doby v autě sucho :)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravím páni. Čítam tu veľa o zatekaní, no nikde som sa nedočítal o mojom probléme. Keď auto stojí nemám problém so zatekaním, no ak jazdím počas dažďa hlavne dialnicu, po nejakej dobe mi začne kvapkať od interiéru voda z vrchnej časti dverí, pomedzi tesnenia. Robí to na oboch predných dverách. tesnenia na oko nevyzerajú zle, no uvažujem či by problém neodstránila výmena vonkajších tesnení dverí (tesnenie nacvaknuté na dverách), nakoľko sa mi zdá, že by práve to mohlo sposobovat daný problém. Máte niekto s týmto skúsenosti? thx

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o měsíc později...

Zdravím, po trošku prudším dešti se mi objevil v Octě vzadu takový krásný flek, otevřel jsem kufr a mam podezření na tenhle otvor pač na druhé straně je zakrytý jakousi záslepkou.... Každopádně nevíte jak by se mohla ofiko jmenovat ? Už nevím pod čím to na dílech hledat.. 😄

71201677_537334423692246_5891870449146527744_n.jpg

71898609_2455841001298237_2071385370204831744_n.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím pánové, 

už pár dní bojuju s vodou pod nohama u řidiče. Nejsou to ucpané kanálky od šíbru ani pod stěrači. Když jdu po stopě loužičky (viz foto), ztrácí se to vždycky někde okolo pirely, resp. zpoza pirely cca mezi panty dveří. Je možné, že prostě netěsní dveře?? Může být špatné těsnění co vede po celé délce střechy? Nebo přímo pirela? 

Předem díky všem za ochotu. 

IMG_20191112_091741.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
před 1 hodinou, Vala napsal:

Díky, mám sice před FL, ale byla první věc na co jsem koukl, dveře suché.  Proto už nevím kde hledat něco dalšího.

FI jsem myslel jedničkou fabku. Zkusto ty dveře polít, jestli to nebude vidět. Auto už má přeci jen nějaké roky, takže tesnění už může být zteřelé.

A jinak je to čistá voda? Jen jestli to není ruplá hadička zadního ostřiku.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...