Přejít na obsah

AUTOELEKTRIKA MartinRS


Doporučené příspěvky

Čau, prosím ťa, potreboval by som poradiť ohľadom mojej Octavie 1,9TDi 81kW 2001. Môj problém je taký, že keď vypnem a vytiahnem kľúč zo zapaľovania, tak mi stále fungujú smerovky, stierače a zistil som, že asi aj vyhrievanie zadného skla (za noc mi úplne vybilo baterku a jediná zapnutá vec bola vyhrievanie) rádio mi po vytiahnutí kľúča vypne. Elektrickú časť spínacej skrinky som vymenil ale problém nezmizol. Vopred ďakujem za rady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Guest Vlastimil H

Chtěl bych poděkovat Martine za montáž tempomatu,kodování, servis klimatizace a její desinfekci.

Dokud jsem tempomat neměl, nevěděl jsem jak dobře se dá využít i mimo dálnice.

Díky.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

JJ i já děkuji.....

 

Lidé někdy vůbec nejsou seznámeni s tím co tempomat dokáže a pak překvapení když nejenom udržuje rychlost ...:-)))

nebo klasika já nejezdím dálnice :-)))tak nepotřebuji TEMPOMAT přeci je to dobré i město ....na přestupky

 

 

s pozdravem pro Všechny jednou musím zasednout a doplnit fotky na to je bohužel času málo....-.-))))

 

MRS.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj Martine,nerad tě obtěžuji o svátkách,jen jsem se chtěl zeptat:Otec má OII FL 1,6TDI 2012 a chtěl by místo obyč světel dodělat xenony.Vím,že to nemáš rád,ale světla i s výbojkama mít budem.Plus teda ještě dodělat kontrolu tlaku v pneu.Můžeš mi posím udělat kalkulaci+časovou náročnost,aby věděl,díky.Klidně SZ,díky a hezké svátky i nový rok

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj mel bych dotazy rovnou dva . prvni vec je ta ze jsem zamenil budiky orig u oc 1 za maxidot a zjistil vec takovou ze kdyz dojde voda v ostriku nic to nesignalizuje ? nevim cim by to mohlo byt a druha vec je ta ze bych se chtel zeptat zdaly je mozne odsviceni budiku . climatroniku a vicka nadrzete atd . dalsi veci bych delal az po sleze zatim me jde jen o tyto veci diky za info a cenu klidne do sz ahoj dzordzino

Odkaz ke komentáři

Petře jak už píše Jarda je to origo díl ve škodě cca 250kč mnoho lidí tam právě nemá ani ten igelit (známka že se v tom vrtal odborník)co se dával předtím v zadu je origo jen igelit vždy......no a pak když tato věc neni krásně teče do vozu :-))))

 

Zde jedna Octavia I na různé dodělávky od výměn žárovek v xenon lampách,zabezpečení,vytlumení předních dveří,podložky repro předek zadek,polepení sloupků atd.....

 

PS Octavia je jedna z největších leštěnek co jsem potkal majitel má vždy luxusně naklizeno!!!MRS.

 

Přední a zadní folie trhlé od foliomanů.....netrápilo je to aspon zalepit.....u předku to nevadilo ty se předělali celé ale zadky jsem musel rozebrat a zalepit aby do vozu neteklo je to už po několikáté......ach joooo

 

Jééé tak jsem se našel :) ale byl jsem pěkně vzadu :D

Octavia I na přestavbu XENONů :-))) se vším všudy tak jak to má být......

+ dojezdy oken a zprovoznění užitečných funkcí kodováním + Diagnostika vozu

+ výměna přední lišty nárazníku a uprava SPZ bez trapných podložek :-)))

+ dopasování zadního víka po lehké nehodě majitel měl otevřené víko v garaži a nějak couvnul :-))

 

na příští návštěvu čeká RS nárazník s ostřiky :-))) a zadní NEW nárazník s PDC ......

 

:) jsi pečlivej fakt se může člověk dohledat to je hustý :)

Odkaz ke komentáři

Dzordzino....prosím bud SZ nebo mail ale už to spolu řešíme tak odpověd máš v SZ a zavolej no problém udělat!!


LimoMan jj Vláďo vše je pečlivě zadokumentováno fotím vše bohužel doplnit to sem už nějak nedávám :-))))))))

hlavně proč dávat 100x PDC 200x tempomat a podobně :-))))))

 

s pozdravem MRS.

 

Pro všechny prosím nejlépe Volat číslo znáte zde nejsem uplně online

 

 

 

Léto začíná takže Akce na klimaservis s diagnostikou a seřízení světlometů na počkání stačí předem zavolat.......MRS.

Upraveno uživatelem MartinRS
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Napster Flashnout není problém ale nevyřeší ti to tento problém ...výměna jednotky tě nemine bohužel..a možná nejrychlejší a nejlevnější řešení i když to stejně něco stát bude :-))).....hlavně je tam ještě jeden další problém s klapkama .....

 

Dzorgino jj pane děkuji za reakci!!!

 

Všem s pozdravem.MRS

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Autoelektrika MRS - Po-Pá 8-18,Předem volat , Tel 777022499 Email martinrub@seznam.cz

 

Praha západ - Červený Újezd (kousek za Zličínem Praha 5 )

 

AUTOELEKTRIKA a mechaničina s tím spojena..

Montáže a Domontáže v orig. provedení..

 

ELEKTRONIKA Podsvětlení přístrojů a ovladačů dle přání

Alarmy MAGICAR+GPS s GSM

Mutimedia DVD/TV/DVB-TV,LCD do opěrek hlavy,stropní monitory.....

Tempomaty...

PDC Asistent

Kompletní Diagnostika

Modifikace na Klimatronic.....atd

 

vše dle přání a dohody......

 

Dále mohu zařídit kvalitní služby klasického servisu více osobně nebo na telefonu :-))

 

Ahoj Martine, musím poděkovat za dobrou práci u Octavie II RS. Cochtan

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...