Přejít na obsah

AUTOELEKTRIKA MartinRS


Doporučené příspěvky

Zdravim vas panove,taky mam dotaz,mam octu i RS,rok 2002,navigace dx tam byla origo,ja koupil bez ni,casem sem si koupil dx typ A,vse funguje,nad kastlem je tmc box,je mozne ze by bez problemu fungovala B,C,...B jsem zkousel a nic,ale jen sem to prehodil,nedelal sem zadny reset,moc by mi pomohlo kdyby fungovala B,aniz bych neco predelaval,mocc dekuji za jakoukoliv radu,prosim o radu ohledne funkce maxidotu,kdyz nevim obratim se na profiky:)predem jeste jednou moc dik

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Ahoj Martine prosimtě kamarád má VW T 4 4x4 a má problém v elektrice na diag mu to pise vadny snimac brzd.svetel snimac 1/2 polohy plyn.pedálu pak chyba na ukazately rychloměru a odběr proudu v klidu má 5-6 ampérů mohl bych mu doporučit tebe ? On by to potřeboval pořešit do 14dnů kdy pojede na 3 týdny na slovensko nebo případně neznáš někoho kdo by měl na toto čas? Děkuji za odpověd.

 

Odesláno z mého EVOLVEO StrongPhone Q4 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...