Přejít na obsah

Michiho detailingový kroužek


Doporučené příspěvky

Do toho bych šel taky, ale asi jen jako pozorovatel, abych zjistil co a jak palec.gif Protože moje auto potřebuje nejdřív strojní rozleštění lol.gif

 

Termín spíš po Novým roce?

 

Strojní rozleštění je sice super, ale nezapomínej, že při každém takovém rozleštění ti "kousek vrstvy laku" zmizí. Pokud to nemáš extra doškrábáno, tak bych volil šetrnějsí způsob. Nehledě na to, že pokud by jsi chtěl do budoucna auto prodat, tak může někdo přijít s měrkou tloušťky laku a může ti lak vykazovat různé hodnoty na různých místech. Vysvětluj potom někomu, že jsi to nechával někdy rozlešťovat.

Odkaz ke komentáři

Jo kamaráde, mám akorát ty tři v příloze, co jsou i na FB a to není nic moc. Já moc kvalitní foťák zatím nemám. Navíc vždycky, když se do toho zažeru, tak úplně přestanu fotit a pak mě to štve....Třeba fotky nějak šikovně ořízneš, já se za ně fakt stydím :lool: ale při těch všech investicích co mě čekají (o kterých víš) tak si nemůžu dovolit koupit novej foťák...tak tě příště asi pozvu se zrcadlovkou a nafotíš si to jak budeš TY sám chtít :palec:

 

Dneska jsem volal Sorayovi (Martin) a ten říkal, že banner snad bude hotový dnes či zítra, že je toho na ně teď moc. Co se týče slevy, tak snad něco pustí alespoň 5%...domluv se s ním na adrese : mjaros@detailingshop.cz

 

Jinak co se týká letní akce, tak potvrdili, že s náma do toho jdou :palec: i "všichni ostatní" ....nevím kdy budeš chtít podrobnosti zveřejnit :lol:

post-21543-0-53826100-1353847649_thumb.jpg

post-21543-0-52469200-1353847664_thumb.jpg

post-21543-0-86911000-1353847678_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ubytek pri strojnim lesteni v pripade, kdy neni lak extremne poskozenej, je par mikronu, max desitek mikronu laku. Nikdy neni na aute stejna sila laku a to, ze bylo auto lakovany, ukazuje vyssi vrstva laku oproti puvodnimu lakovani. Bezne je okolo 140 mikronu na vnejsich castech karoserie a rucne lakovany casti maji klidne 200...

 

Takze strojniho lesteni, pokud ho nedela lempl, se neni treba bat.

 

Edit: jen doporucim si 2x rozmyslet, komu auto na lesteni i "detailing" dat, to si ale preberte kazdej jak chcete... :)

Odkaz ke komentáři

Jezdím export/import, ale nejvíc času trávím právě v UK - sběrka mno :huh:

 

Po umývání suším pomocí spec. sušícího ručníku a dosušuji dlouhosrstým mikrovláknem...takže žádné hadry, jelenice či stěrky...

Počkej si na seriál, tam vše uvidíš :palec:

 

Jen doporucim si 2x rozmyslet, komu auto na lesteni i "detailing" dat, to si ale preberte kazdej jak chcete... :)

 

Jak píše P2M je potřeba pečlivě vybírat. Teď zrovna řeším kamaráda, kterému v Bratislavě špatně sundali lepidlo z nálepek co měl na autě a "rozleštili" mu ho do laku po celém autě...chuťovka...mno uvidíme...

Odkaz ke komentáři

Přidám svého mazla po celodenním mytí.

 

Předmytí - Snowfoam Valet Pro PH neutral

Oplach

Mytí - Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner + dva kbelíky a ovčí rukavice

Kola - Autoglym Clean wheel

Oplach

Clay + lubrikant Rapid detailer

Oplach

Ručník

Leštění - Super Resin Polish (místy ScratchX)

Vosk - Autoglym High Definition Wax

Kola - Autoglym Instant Tyre Dressing

Plasty vnější - Autoglym Vinyl & Rubber Care

Okna - Fast glass

Nějaké ty aplikátory a mrak mikrovláknových utěrek

post-1886-0-85354900-1353863850_thumb.jpg

post-1886-0-17157900-1353864077_thumb.jpg

post-1886-0-51800700-1353864441_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Stanson
Odkaz ke komentáři

Jak se to vezme, pro někoho kdo jezdí do myčky to dřina je, pro mě ani ne, jsem zvyklý. Navíc když je čas, tak mě to baví. Bohužel s tím časem je to poslední dobou horší.

Auto takto udržuji co ho mám a dokud je vosk v kondici, tak poměrně slušně špínu odvádí a není nutné tak často mýt. No a když už je to fuj, fuj, tak šup na Wap, dva kbelíky, šampon, ručník a je zase jako nové. Tuhle kůru dostává na jaře a na podzim. Letos jsem ten podzim ještě nestihl, proto jsem honil ten box. :wallbash:

Trpím na záda, tak ty se po takto stráveném dni většinou ozvou. ;)

Odkaz ke komentáři

Dokud můžu, myčku neuvidí :D :D

 

Moje řeč!!!

 

Trpím na záda, tak ty se po takto stráveném dni většinou ozvou. ;)

 

Ale stojí to za to, velmi pěkná práce!

 

Určitě bude, ale těd je pramálo času nejdříve tak po svátkách :)

 

Super, těším se :palec:

 

I takto vypadá detailing.

 

Pánejo....hustě :o vypadá to, že se nikomu nic nestalo, snad!

Upraveno uživatelem x Michi x
Odkaz ke komentáři

Takže vážení, právě jsem dostal zprávu, že na Detailingshop platí sleva pro členy OC 5% s platností okamžitě. Při objednání je potřeba do poznámky uvést, že jste členem Octavia clubu, váš nick a číslo, které má každý na kartě člena OC. Uvidíme jak budete objednávat a jak spolupráce s Detailingshop bude pokračovat...bo do budoucna chystáme v kooperaci s Detailingshop další zajímavé akce!!

Upraveno uživatelem x Michi x
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...