Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Davon

Hvizdajici ventilator

Recommended Posts

Potrebuju pls poradit, co mam udelat s hvizdajicim ventilatorem, drive to bylo jen na nejpomalejsi stupen, nyni je to jiz stale. Kdyz se otevre kapota, sunda kryt topeni, strasne to tam piska, jak se to toci, samozrejme uvnitr vozu je to nesnesitelne! Rada jak to minimalizovat, ci odstranit?? Dekuji, manzelka bude nadsena :)

Pískal mi ventilátor u fabky, tak jsem ho vytáh rozebral a hřidel namazal vazelínou a mám klid.

Už si nepamatuji jak to vypadá u fačka, ale tušim že kolega říkal, že aby ses dostal k ventilatoru, tak musi palubka ven. Ale je už do hodně davno co jsem měl favorita.

A pískani se nijak nezbaviš, jedině promáznout.

U Felicie se da vyndat z motoru a rekl bych, ze u Favorita je to totez. Na sani vzduchu je x kovovych sponek, pak se pulka sani sunda a vetrak je k mani.

Jj maš pravdu www.skoda-forum.cz/favorit-forman-f8/ventilator-topeni-t596.html

asi jsem si to splet s něčim jinym ;)

Jo jo rozpůlíš to z motoru po amputaci asi milionu sponek. Ale dávej bacha nejsou tam kuličkový ani jehlový ložiska. Je to řešený kluzně.Jsou tam takový kouličky v kleci. Kouličky napevno na hřídelce s ventilátorem.

Diky za reakce. Ani jsem zadny spony nesundaval a jen vzal za horni dekl z motoru a sundal pulku plastu dolu a vidim a slysim, jak piska... Musim to cele nejdrive nejak jeste vyndat a rozebrat, nebo to mam maznout rovnou dovnitr vazelinou nebo silikonovym olejem???

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...