Přejít na obsah

vendysův Rapid


Doporučené příspěvky

Vorlíku, ty plasty jsou jediná věc která je na autě to špatné. Určitě si testoval verzi s černým interierem. Ten se mě fakt taky nelíbí v béžové vypadá i luxusně. Řeknu ti to asi takto na plasty to nejezdí. Dneska jsem jezdil se Scoutem a ten rozdíl tam fakt je . Je pravda ,že Scout má najeto přes 80.000 km a je 5 starý ,ale čím více jezdím s Rapidem tak jsem ujištěnej ,že jsem udělal dobře. V Rapidu mám dotykovou navigaci Amundsen + ,jak jsem psal vše je o výbavě. Náš Rapid je v plné výbavě . Již jsem si vyslechl od známých jak jsem mohl vyměnit Scouta za Rapida , ale když je člověk sveze tak se diví. Ono to auto je i pohodlné , hodně místa vzadu a ten kufr. Ano sleva je nadstandartní .

Odkaz ke komentáři

ok, ja mel Scouta 5 let a v Rapidu jsem taky jel a Scout je dle me nekde uplne jinde... A ano, jel jsem autem s cernymi plasty! Vypadalo to osklive, bezovy interier jsem nevidel, tak nemohu posoudit. Ale rad ho uvidim. ;) jinak ta sleva je super! ;) jak jsem psal, ja koupil i3o pac Rapid byl moc drahej! :(

Odkaz ke komentáři

Co i30 jak jsi spokojen ? ročník ?

 

nechci tu "zasírat" vlákno o Rapidu svojí i30tkou... :) tady je odkaz na moje vlákno... http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=15456&pid=1315323&st=60entry1315323

 

jenom v krátkosti... auto je to z roku 2012, celkově jsem s ním velmi spokojený :palec: , jediné co mě krapet trápí je zatím spotřeba... najeto 3600 km, tak to asi ještě spadne krapet dolů, uvidím... jinak prostorná kára, se slušným motorem, výborným vnitřním prostorem a dobrýma jízdníma vlastnostma :) takže jak říká, u mě spokojenost... :pivo:

 

koukal jsem samozřejmě i na Rapida, ale bohužel to bylo mimo moje cenové možnosti...

Odkaz ke komentáři

že má slevu je jedna věc, ale celkově Rapid je cenově přestřelený.

prodeje zatím mizerné, uvidíme co přinese čas.

ale obecně cenová politika spoléhá na čechy a pocit mít škodovku a ne na dobrou koupi cena/výkon.

 

jo, tak pod to bych se podepsal... cena úplně mimo mísu... uvidíme, jak se bude Rapidu dařit a zda-li njepříjde nějaké radikální zlevnění...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Tak už mám za sebou první prohlídku v autorizovaném servisu. Najeto 23.000 km.

Byla provedena prohlídka a čištění klimatizace. Cena : 5.900 Kč s DPH.

Při návštěvě servisu bylo zjištěno, že na náš vůz je svolávací akce na výměnu gumových dorazů 5.dveří .

Takže vyměněno a může se jezdit dál. Zatím vše šlape jak má . Žádný problém během prvních 23.000 km nenastal a doufám ,že to tak bude i nadále .

 


Mam dotaz co je to zza tlačítko velde vyhřívání prave sedačky ?

dík

 

 

 

Je to start-stop.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...