Přejít na obsah

POLAR FIS+ Advanced


mischicka

Doporučené příspěvky

Poprosil bych Vás zkuste se mě někdo podívat na položku "Radiátor" teda ti co máte Diesel bez Webasto je mě divné že běžné je teplota na radiátoru půlka teploty chladící a při delší záteži na dálnici nebo při vypalování jde teplota na stejnou teplotu jako chladící cca 65°C. Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Do vývoje dávají tak 30% a ještě polovina věcí nefunguje. Tak když to někdo obšlehne příjdou jen o nějaké drobné zisky ;-)

PCB které není nijak složité obšlehnout jsou tam dva procesory, recivery a napájení dá to Číňanům a pokud to nepoužívá nějaký speciální Boot loader tak tak vložit firmware a pak to bude za levno bude se to objednávat na Aliexpress :-D

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...
V 23. 12. 2012 at 15:40, mischicka napsal:

Pomalu se začínají množit uživatelé (lubinob, olaf, a další) Polar Fis na fóru, tak zakládám tohle téma, aby případné rady a doporučení byly na jednom místě a ne rozstrkané v jednotlivých tématech ve Vašich Octaviích.

 

Mohu nabídnout vlastní, několika měsíční zkušenost a kontakty na výrobce-programátory s uživatelskou podporou Polar Fórum

 

Původní téma týkající se objednávání je tady Původní téma , ale je už tak staré, že je dávno nová generace Polaru a sloučení s tímhle topicem by nepřineslo nic krom zmatku.

com-en.png

 

V 23. 12. 2012 at 15:40, mischicka napsal:

Pomalu se začínají množit uživatelé (lubinob, olaf, a další) Polar Fis na fóru, tak zakládám tohle téma, aby případné rady a doporučení byly na jednom místě a ne rozstrkané v jednotlivých tématech ve Vašich Octaviích.

 

Mohu nabídnout vlastní, několika měsíční zkušenost a kontakty na výrobce-programátory s uživatelskou podporou Polar Fórum

 

Původní téma týkající se objednávání je tady Původní téma , ale je už tak staré, že je dávno nová generace Polaru a sloučení s tímhle topicem by nepřineslo nic krom zmatku.

com-en.png

Zdravíčko montoval jste někdo polarfis pf04 do auta ? Mám takový problém nainstaloval jsem firmware i starši i nejposlednejsi verzi pro white dot. Ale stále se mi nic neukazuje v maxidotu v budikach. Kde je chyba, nevíte si někdo rady ?? Octavia II RS 2.0 tsi 2009 CCZA přelomovka predfl čumak, face motor i interier

7AD89DEF-ABE3-4D35-B87E-F6BEA330ACD7.jpeg

BF5BBEEA-3127-487D-B7B5-0FDEA83318A0.jpeg

B0C475A9-0D06-47E3-9196-B97BA9CBF721.jpeg

Zdravíčko montoval jste někdo polarfis pf04 do auta ? Mám takový problém nainstaloval jsem firmware i starši i nejposlednejsi verzi pro white dot. Ale stále se mi nic neukazuje v maxidotu v budikach. Kde je chyba, nevíte si někdo rady ?? Octavia II RS 2.0 tsi 2009 CCZA přelomovka predfl čumak, face motor 

Upraveno uživatelem CarlosM
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

To je snad jedno ze PF04 je pro PQ nebo PF05 pro MQB ne? Dotaz byl jestli ma někdo polar v OIII, odpoved je ano ma, ma klasiku budíky ne VC, dalsi polar do OIII půjde do benzinoveho RS před FL takže taky klasika budíky. Jedinej MQB na VC jsem daval do Passata.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...