Přejít na obsah

praskle zadni okno


richardis

Doporučené příspěvky

ake vyhody by si cakal? pre mna napriklad velkou vyhodou bolo, ze mi vybavili vsetky papiere co bolo treba poslat do poistovne. Kedze ja a papiere to je celkovo neverending story a asi by som sa tak lahko z nich nevymotal keby si to mam sam robit.

Odkaz ke komentáři

aj v akej poistovni alebo kde je uzatvorene, ake su tam podmienky. V podstate ty pred tym ako si uzavries poistenie by bolo vhodne aby si si pohladal porovnal kto ake poistenie ponuka, s akymi podmienkami, kolko stoji, co sa viac oplati a taketo veci. A pri tomto prehlade si vlastne aj vies pozriet ze tak niekde platis mesacnu sumu taku a taku a potom za vymenu skla len nejaku nizsiu ciastku. A za opravy vobec a podobne.

 

uz som sa na nejake ponuky pozeral vacsinou v poistovniach je celne ako pripoistenie k pzp. Este skusim pozriet nejake samotne poistenie, ci nieco take je a kolko to vychadza. Najidealnejsie by bolo keby sa to platilo rocne a aby som nemusel na to kazdy mesiac mysliet.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Nemyslím si, že pri uzatváraní poistky by mal mať človek nejaké problémy. Pri poisťovaní sa väčšinou vždy ľudia snažia vychádzať v ústrety. Teda aspoň v mojom prípade to tak bolo.

 

Hej vacsina je rocne. Popozeral som aj som sa rozhodol. Este tento tyzden by som chcel zavolat kamaratovi, ktory ma to poistenie, co si chcem dat a uvidim. Som zvedavy ci je v pohode s nim, ci nemal nejake problemy pri uzatvarani a tak

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ako si sa rozhodol prosim ta? ja som mal v zime prasknute zadne sklo, bol som to dat vymenit stalo to nemale peniaze, tak uvazujem ze by som si asi dal havarijnu uzavriet ta by mi aspon tie naklady trosku znizila, ale ak je aj nejake ine seriozne poistenie tak by som aj to pozrel

Hej vacsina je rocne. Popozeral som aj som sa rozhodol. Este tento tyzden by som chcel zavolat kamaratovi, ktory ma to poistenie, co si chcem dat a uvidim. Som zvedavy ci je v pohode s nim, ci nemal nejake problemy pri uzatvarani a tak

 

Odkaz ke komentáři

Caute, tak u mna to dopadlo tak, ze som nechal havarijne poistenie na pokoj a dal som si poistit samotne celne sklo v autoskle. Celkom vyhodna ponuka to bola tak som do toho isiel a kedze som sa o tom este aj s kamaratom rozpraval a ten hovoril ze vsetko je ok, ze keby sa ma znovu rozhodnut tak opat si da toto poistenie tak som uz nad tym ani viac nerozmyslal a dal som si ho.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

co ti poistenie prinesie? ze pokial nebudes moct prist do hornetu, tak pridu za tebou v podobe mobilneho servisu, ze opravu budes mat zadarmo, vymenu za lepsiu cenu a podobne veci, to by si si musel vsetko precitat pretoze tam je tych veci o dost viac. Riesi sa to potom cez nich a oni cez poistovnu, cize nemalo by sa stat ze ty by si sa nahanal a trapil s nejakymi papiermi

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

co ti poistenie prinesie? ze pokial nebudes moct prist do hornetu, tak pridu za tebou v podobe mobilneho servisu, ze opravu budes mat zadarmo, vymenu za lepsiu cenu a podobne veci, to by si si musel vsetko precitat pretoze tam je tych veci o dost viac. Riesi sa to potom cez nich a oni cez poistovnu, cize nemalo by sa stat ze ty by si sa nahanal a trapil s nejakymi papiermi

lenze ten mobilny servis si aj tak v konecnom dosledku bude musiet zaplatit nie? ved to tiez musi nieco stat ten benzin kym pridu k cloveku, opravia a podobne..

Odkaz ke komentáři

pokial si ich poistencom, zakaznikom tak nevidim dovod preco by si mal platit za mobilny servis. Logika ma v tomto nepusti ale skus si to na stranke pozriet ako to presne je tam by malo byt vsetko. Co poistenie pokryva a co uz nie

lenze ten mobilny servis si aj tak v konecnom dosledku bude musiet zaplatit nie? ved to tiez musi nieco stat ten benzin kym pridu k cloveku, opravia a podobne..

 

Odkaz ke komentáři

vezmi si to tak, ja som poisteny u nich hej? a potrebujem mobilny servis aby prisli ku mne pomohli mi riesit problem so sklom. Oni pridu a nebudu si za to uctovat lebo som u nich poisteny. Ale keby nie si poisteny u nich a zavolas si ich tak oni sice pridu pomozu ti ale budu si za ten mobilny servis uctovat peniaze, rozumies uz aky je tam rozdiel?

Odkaz ke komentáři

ked si zadas do vyhladavaca ze hornet mobilny servis, tak sa ti tam podari hned dostat, ja som ti teraz hladal a nasiel som to v priebehu chvilky. Ked nie si poisteny tak za mobilny servis si uctuju 15 euro. Ale zadarmo vyjazd maju aj taki co maju havarijne poistenie alebo pripoistenie celneho skla. ;)

Odkaz ke komentáři

nasiel si to? nie je to na skodu a vobec nie pre teba ako pre vodica, alebo ako pre majitela auta pretoze ty ozaj nevies predpokladat ci ti nejaky kamen do auta streli alebo ci niekomu v noci prepne a rozbije ti okno na aute a ked mas poistenie, tak sa nemusis strachovat nejakych problemov potom s opravou, vymenou a riesenim veci do poistovne

Odkaz ke komentáři
Guest kolomann

tam to ani nebude na dlho, bud zajdes na pobocku alebo zdvihnes telefon dohodnes sa co a ako a vybavene. Len uz to teraz zas zacne, pride zima, zas posypy a uz to pojde :-/ preto to ries ozaj co najskor nech sa ti to cele zbytocne este neskomplikuje

Odkaz ke komentáři

Mam v plane tam dnes zajst uzatvorit poistenie a oboznamit sa teda so vsetkym, co to v hornete obnasa. Som rozhodnuty ze idem do toho urcite ale chcel by som vediet do podrobne podmienky a vsetko okolo toho, nech nenastane nejaky problem alebo nieco, ked budem potrebovat opravu alebo vymenu..

Odkaz ke komentáři

tak uz to mam za sebou, vybavil som to hned vcera v priebehu dna nech si to nemusim drzat v hlave. Podla toho co som sa pytal co som bol zvedavy ako to je, tak mi celkom v pohode odpovedali zahrnuli ma informaciami ze co vlastne tym poistenim ziskam, ake budem mat z toho vyhody tak som hned do toho isiel na tri roky tak snad to bude dobre

Odkaz ke komentáři

snupy cau par dni som tu neni a ake veci sa deju... tak si do toho isiel? tak potom fajn nie? len opatrne nie ze teraz budes menit kazdu chvilu celne skla, ked uz mas poistenie, je fajn si aj tak davat pozor. Ja by som bol najradsej keby som vobec nemusel riesit nejake praskliny alebo co :) aj ked s poistenim sa to riesi lahsie ale je lepsie to neriesit vobec ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

konny z akeho dovodu si myslis, ze to zavisi od typu auta? Myslis, ze sa davali nejake nekvalitnejsie skla na tomto type aut alebo ako mam tomu rozumiet? Myslel som, ze tieto veci nemaju vobec nic spolocne s tym o ake auto ide, ale o to co sa udeje. Ved aj zadne sklo moze prasknut stylom, ze vrazi do neho kamienok alebo nieco take :)

Odkaz ke komentáři

Kdysi se to hodne rasilo na internetu, protoze u OI predface ty zadni skla praskaly samy od sebe (hlavne v zime pri pustenem vyhrivani skla) a co si pamatuju, tak to priznala i Skodovka, ze u predface rocniku byla u zadnich skel nejaka vyrobni vada, proto tak rady praskaly, u face uz to vyresili, proto se o praskajicich zadnich sklech u face temer vubec nepise... ;)

Odkaz ke komentáři

konny, toto citam prvykrat, ze bol takyto problem. Nedostalo sa to doposial nejako ku mne. Mozno ta zmena teploty na skle sposobila tento problem, ze vznikall. Ale je podstatne, ze tieto veci sa uz pri vyrobe vyriesili. A preto je podla mna dolezite aj ked uz ide o vymenu aby to sklo bolo kvalitne a najlepsie take ake tam bolo aj predtym.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...