Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

 

To první DVD 8.5GB jsem vypálil bez jakéhokoliv problému instalace proběhla taky bez problémů ...žádná chybová hláška nic takového ,mapy makaji ale ty poi body nejsou ...parkoviště , benzínky ...prostě nic .

Upraveno uživatelem Honza9007
Odstranění citací předchozích postů
Odkaz ke komentáři
Guest Tomasdj

Zdravím,
Stáhl jsem si mapy "8196" a přes program "maps-tool-0.7b" jsem vytvořil 2 složky, které jsem dal na SD kartu. "EAST" a "EASTDVD".
V návodu píšou, že tyto 2 složky mají být na SD kartě a soubor "sd_to_hdd_fw.iso" (který mi to nevytvořilo) má přijít na DVD, které se pak taky vloží do Columbuse.
Jaký je tedy prosím přesně postup?
Jinak jsem přeinstaloval SW z 4120 na 5269 a od té doby mam na maxidotu čas zarovnaný vpravo a né na středu. Nevíte čím by to mohlo být? Jinak je vše OK.
Octavia II 2008

Edit: program jsem aktualizoval na "maps-tool-0.9b", který už vytvoří všechny potřebné soubory. "MAPS", "MAPSDVD" a "test.mp3" jsem dal na SD kartu a "sd_to_hdd_fw" vypálil na CD.
Zapnul jsem navigaci, vložil SD kartu, přehrálo mi to MP3 soubor... trojhmatem jsem restartoval navigaci, počkal na výzvu, vložil CD. Napsalo to nějakou přípravu kopírování dat z SD na HDD. Poté se přepla na okno s textem "Software Download - Source activated, searching for SWL Image" a půl hodiny se nic nedělo. Potom se vypnula. Nic se neaktualizovalo.
Kde nastala prosím chyba? :(
Děkuji za jakoukoliv reakci ;)

post-37008-0-26915700-1420732334_thumb.jpg

post-37008-0-34035900-1420732364_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Dnes jsem zkousel a zobrazuje mi je to. Asi budes mit problem jinde nez v mapach

Tak probelm u mne je v mapach.

Zkusil jsem starsi mapy a TMC funguje.

mam na maxidotu čas zarovnaný vpravo a né na středu. Nevíte čím by to mohlo být? Jinak je vše OK.

Octavia II 2008

Take to tak mam od doby co mam Columba.

Je to asi zalezitost softu v Navi.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...