Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Dobrý den kolegové,

mám columbuse z roku 2011, z důvodu aktualizace jsem vypálil ISO soubor přes Alcohol rychlostí 4x, jedná se o mapy WEST V13.

Při instalaci map se DVD normálně rozběhne, Columbus ho dle popisu načte, nabídne provoz z DVD nebo instalaci na HD.

Instalace na HD proběhne bez problémů bez jakéhokoliv hlášení až do cca 95 procent, pak se instalace znovu opakuje a tak pořád dokola.

Když zvolím provoz z DVD, navigace normálně běží a bez problému načítá mapy z uvedeného DVD.

Bohužel mapy se mi nedaří uložit na HD.

Nedělám někde chybu, děkuji za jakoukoliv radu.

P.S. Momentálně nemám v navigaci žádnou mapu, původní byla při aktualizaci smazána.

Odkaz ke komentáři

Jj, je to tak, Mně taky navigovala z DVD, ale neuložila. Mechaniky odchází strašně rychle, a i když přehraje origo i pálené dvouvrstvé DVD, tak mapy nenačte.

 

Díky za za potvrzení, takže zbývá buď výměna mechaniky, nebo instalace z SD karty,.

Jelikož je pro mě Columbus úplně nové zařízení tak, se snažím získat co nejvíce informací.

Není možné provést instalaci map z externí mechaniky, tzn. rozebrat navigaci, připojit standardní mechaniku používanou v PC a pomocí ní dostat na HD mapy, nebo vyjmout HD z navigace, připojit jako další jednotku k PC a zkopírovat na něj mapy pomocí mechaniky v PC. Je to možné, uvidí ho systém WIN.

 

Děkuji všem za jakoukoliv reakci nebo radu.

Odkaz ke komentáři

Měl jsem mapy V6 a když jsem tam nastavil třeba měřítko 500km, tak tam bylo vidět celou Evropu a všechny státy, které mapa obsahovala.

 

Teď jsem si nahrál mapy V13 a od měřítka 5km nahoru už je jenom bílo. To znamená, že podrobná mapa funguje OK, ale jak člověk zvedne měřítko, tak není vidět už nic.

 

Dělá to ještě někomu, nebo kde je problém? Když se vrátím na mapy v6, tak je to OK...

 

FW 5238

Odkaz ke komentáři

Nainstaloval jsem taky V13, při nastavení 500km, vidím opravdu státy, které mapa obsahuje.

Pravděpodobně vidíš nezmapovanou výseč země, možná by stačilo jen tažením prstu po displeji natočit do zorného pole výseč zeměkoule, která obsahuje zmíněné mapy, tedy západní evropu.

Odkaz ke komentáři

Enury - to bohužel ne. Ona se ta mapa stratí už při měřítku 7,5 km takže tam opravdu vidíš ještě města obce a pak najednou nic. Mapa se ztratí a jsou vidět jen značky uzavírek atd.

 

Mám špatnou mechaniku a nečte mi už dvouvrstvé DVD, takže jsem to musel nahrávat z SD karty a asi to neprobíhá korektně :(

Hold budu muset asi vyměnit mechaniku a pak instalovat klasicky z DVD.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Ahoj kluci.. mám fakt problém s instalací map. Update na 5274, gateway a skoda fix OK!, ale teď ta m*danice s mapama. Zkoušel instalaci před dvouvrstvé dvd ---> chyba CD/DVD, pak jsem zkoušel přes instalaci přes SD kartu.. nejdřív mi to poprvý vyhodilo chyba CD/DVD, tak jsem to vypálil znova a to ta instalace naběhla, ale vůbec NIC! se nezkopírovalo. (vypaloval jsem na CD). Takže jsem úplně bezradnej... není teady třeba někdo z Ústeckého kraje, kdo má funkční tuhle instalaci?

Odkaz ke komentáři

Já to vyřešil výměnou mechaniky v Columbusu a mám klid - mapy v13 jsem nahrál hezky z disku a konečně mě to přehrává i dvouvrstvé DVD filmy. Z SD jsem zkoušel nahrát mapy několikrát a vždy to neproběhlo korektně (někdy vůbec a někdy se mapa nahrála, ale nefungovala správně). Výměna mechaniky svépomocí byla otázkou cca 10 minut práce včetně demontáže a zpětné montáže rádia z auta.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...