Přejít na obsah

vypalování pojistky č. 5 + nefunkční displej climatronic


ruffryder81

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,

 

před nedávnem mi běhěm jízdy (O1, 1.9tdi 4x4, 74kW) z ničeho nic přestala foukat klima panel climatronicu byl úplně mrtvý. Při vymontování climatronicu jsem zjistil, že pokud zezadu z climatronicu vytáhnu 2 černé kabelové svazky a červený a žlutý zůstane zapojený, klima začne opět foukat, nicméně climatronic zůstává mrtvý. Po opětovném připojení kteréhokoliv z černých svazků opět přestane foukat. Tak mě napadlo, že by se mohlo jednat o pojistku a skutečně, pojistka č. 5 byla vyhořelá. Nicméně, po výměně a otoční klíčku v zapalování hned znovu vyhoří. Někde na netu jsem se dočetl, že podobný problém způsobuje spínač brzdových světel, tak jsem ho odpojil, ale pojistka hoří dál. Nenapadá Vás někoho, co by tohle opakované hoření pojistky mohlo dělat? Ještě mě napadá, že nefunguje ani výhřev sedaček.

 

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Ahoj , tak od včera totožný problém vyřešil ho někdo a poradil by ? díky

Ahoj všichni,

před nedávnem mi běhěm jízdy (O1, 1.9tdi 4x4, 74kW) z ničeho nic přestala foukat klima panel climatronicu byl úplně mrtvý. Při vymontování climatronicu jsem zjistil, že pokud zezadu z climatronicu vytáhnu 2 černé kabelové svazky a červený a žlutý zůstane zapojený, klima začne opět foukat, nicméně climatronic zůstává mrtvý. Po opětovném připojení kteréhokoliv z černých svazků opět přestane foukat. Tak mě napadlo, že by se mohlo jednat o pojistku a skutečně, pojistka č. 5 byla vyhořelá. Nicméně, po výměně a otoční klíčku v zapalování hned znovu vyhoří. Někde na netu jsem se dočetl, že podobný problém způsobuje spínač brzdových světel, tak jsem ho odpojil, ale pojistka hoří dál. Nenapadá Vás někoho, co by tohle opakované hoření pojistky mohlo dělat? Ještě mě napadá, že nefunguje ani výhřev sedaček.

Díky moc.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o 3 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...