Přejít na obsah

Zadní parkovací senzory nefungují


Doporučené příspěvky

ahoj,

mám dotaz mám OII combi r.v 2005 a před zimou mi přestali jít zadní parkovací senzory. Oni už začali blbnout v létě , že chvili šli pak zase ne , myslel jsem že to reaguje na změny po časí, že by se tam za deště mohla dostávat nějáká vlhkost, ale pak to občas fungovalo i za deště a prostě nevím co s tím je. Přišla zima a senzory ani nepípnou , jediné co to děla tak když vyřazuju ze zpátečky tak mi na rádiu problíkne to autíčko od senzorů. Prosím o radu čím by to mohlo být, nebo co s tím.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj,dneska se mi podařilo zatlačit spodem zadního nárazníku parkovací senzor na původní místo,problém mi nastal když jsem couval,všimnul jsem si že mi nefunguje ani jeden! Je možné že jsem ten jeden špatně zapojil? Jsou propojeny nebo kde může být problém?? Před tím fungovaly všechny i ten spadlý v nárazníku!!

Odkaz ke komentáři

těžko říct, pokud jsi nic neopojil, tak jedině diag a ta ti řekne.

no odpojil jsem ten jeden musel jsem ho vytáhnout ono to ta drží na oboustranou lepící pásku! Musel jsem dát novou

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...
  • o rok později...
  • o 4 roky později...
V 11. 1. 2013 at 13:02, Rolbař napsal:

pokud máš hubenou ruku, tak jsou čidla vyměnit jen po odšroubování spodních šroubů nárazníku

 Jelikož bych potřebovala jeden senzor vyměnit, ruku mám snad hubenou 🙂 Které šrouby mám prosím povolit? 🙂 Dostanu tím nějak pryč ten černý plast co je součásti celého nárazníků? Nebo je tam ještě i nějak nacvaknut? 

Děkuji za případnou pomoc
Nikola

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...