Přejít na obsah

Jednotlivé prevedenia interiéru


160R

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...

Fotky palubných počítačov bez maxidotu a s jednofarebným maxidotom zatiaľ nie sú.

 

Pridávam ale interiér Elegance - prevedenie látka Crinkel Black a Beige.

 

Objednal jsem u výbavy elegance koženkovou zadní stranu opěrky (kvůli dětem). Nemáte někdo foto, popř. jestli koženka nedělá nějaké neplechy (trhání ve švech apod.)

 

Odkaz ke komentáři

Mám tú koženku, je to dobrá vychytávka, detské nohy už nemajú šancu. Teda majú, ale výsledok ich práce sa ľahko čistí. Po takmer roku a necelých 15tisíc km je všetko ok, švy sa netrhajú, nebadať žiadnu známku opotrebenia. Za mňa je to veľmi rozumný prvok výbavy!

Odkaz ke komentáři

Mám tú koženku, je to dobrá vychytávka, detské nohy už nemajú šancu. Teda majú, ale výsledok ich práce sa ľahko čistí. Po takmer roku a necelých 15tisíc km je všetko ok, švy sa netrhajú, nebadať žiadnu známku opotrebenia. Za mňa je to veľmi rozumný prvok výbavy!

Tak to jsi me potěšil. To objednávku měnit nebudu a koženká zůstává v objednávce.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o rok později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj kluci, taky fasuju, výbavu Active, bylo mi však dopřáno vyhřívaných předních sedaček. Jak už jste tady zmínili mezi Active a Ambition je však už docela rozdíl. Je možné že s tím výhřevem už dodávají rovnou lepší sedáky? Loketku taky řeším, jde to sehnat ale jedinně s potřebnou dávkou oplastování.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...