Přejít na obsah

plánuje někdo OIII


Doporučené příspěvky

 

 

Asi zabudol upresnit, ze auto je na splátky asi, nie nahodou? Aj mna to vie nastvat, ze platis za "moznost" si kupit na auto na splátky, ktore su "udajne" bez navysenia :-))

 

 

pisal som, ze to plati pri financovani, nie ked beres auto v hotovosti....konkrente ich nove financovanie na jednotku, ale to iste plati aj pri financovani na tretiny, patiny,...

 

tu to mate spomenute:

 

http://www.vwfs.sk/uver

Upraveno uživatelem octavius_SK
Odkaz ke komentáři

este ma napadlo, neviete nahodou, odkedy zvyknu davat ako bonus zimne pneu pri tychto financovaniach?

 

pytam sa preto, lebo predajca mi hovoril, ze ak by nahodou dovtedy, kym nespiseme zmluvy (co bude, az ked pride auto), bola nejaka akcia, pripadne by zrusili ten spracovatelsky poplatok, tak sa ma to bude tykat...

 

tak si fandim, ze by som mohol este tie zimne pneu stihnut :D

 

je pravda, ze vsetky nove vozy, bez ohladu nato, kedy objednavate, obuvaju do letnych pneu?

Odkaz ke komentáři

no sak zase hliniky sa dali priplatit tiez a plechace by som nechal na zimne

inak pozer tvoj popis a bude to pekny skok s dacie logan do octavie :palec: daciu som osedlaval ako sluzobne a presedanie do vlastnej octavie2 bol trochu šok uplne ine vozenie

 

jasne ze to bude ina trieda, ale pravdupovediac som bol s loganom spokojny, drzi uz 10 rokov, motor bez problemov, akurat to zacala zrat hrdza..iny problem som s tym nemal...

 

hooodne dlho som pozeral po jazdenych passatoch variant, ale ta predna maska trojkovych skodoviek ma dostala ;)

 

sak plechace tam budem mat od vyroby, na tie hodim zimne gumy a na leto kupim hliniky

 

v stredu 5.8. mi ma volat predajca v akom stave sa nachadza objednavka, som strasne zvedavy, kedy auto zadaju do vyroby

Odkaz ke komentáři

Octavius_SK: mel jsem jako nahradni auto na tyden trojkovou fabku s 1.2TSI 6q manual, uprimne bych to ve vetsim aute nechtel... v kratke fabce to celkem slo, ale nemel jsem ji ani jednou nalozenou vic nez dvema osobama, do 2500otacek mi to prislo dost mrtve, potom se probralo/natlakovalo turbo a jelo to... kazdopadne to umi jet dalnici pod 6 litru a ve meste jsem jezdil za 7-8 kdyz jsem se krotil :) tolik moje zkusenost s podobnym motorem jak avizoval raym0n

Odkaz ke komentáři

Octavius_SK: mel jsem jako nahradni auto na tyden trojkovou fabku s 1.2TSI 6q manual, uprimne bych to ve vetsim aute nechtel... v kratke fabce to celkem slo, ale nemel jsem ji ani jednou nalozenou vic nez dvema osobama, do 2500otacek mi to prislo dost mrtve, potom se probralo/natlakovalo turbo a jelo to... kazdopadne to umi jet dalnici pod 6 litru a ve meste jsem jezdil za 7-8 kdyz jsem se krotil :) tolik moje zkusenost s podobnym motorem jak avizoval raym0n

 

dik za info, ja na kare budem jazdit vacsinou sam, mne ten motor bude stacit, mal si uz tu 81kw verziu?spojenim s dsg si myslim, ze to bude slusna a postacujuca jazda, ja som neni zavodnik

 

a teda volal som predajcovi ohladne zadania auta do vyroby a ze tak 42/43 tyzden by to predbezne mohlo byt, co je tak zhruba koniec oktobra...kua to je dobaaaaaaaaa....musim uplne zabudnut, ze som nieco objednaval, lebo ma jebne :wallbash:

 

ze sa posnazia to pourgovat (ale ze mozem byt este rad, ze je kopec ludi, co uvidia auto az dalsi rok), no uvidime teda

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

tak hosi, skodovka prekvapila, dnes mi volala pani z predajne, ze auto dorazilo, cize objednaval som 16.7. a na predajnu dorazilo 24.9., cize suma sumarum im to trvalo 2 mesiace a tyzden...velika spokojnost :palec:

 

takze vybavit papierovacky ohladne financovania a dufam,ze v utorok dalsi tyzden bude stat pred barakom, potom poslem nejake fotos

 

tak ma napada, nechcete niekto logana? :loool:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Dilema. Vyberám sluzebak(50000km/rok). Do budgetu mám na vyber: 1,6tdi DSg iba v základe ambition alebo 1,6tdi manuál + výbava (xenony, dynamic paket, 17 kolá, Bolero, ambition plus) .

 

Automat by bol pekný pri tých km ale už konečne by som chcel aj vybavené auto. A bez xenov mi to príde take chudobné to auto. Aj tie zákl sedačky sú pre mna moc široké.

 

Čo by ste vybrali vy?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...