Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Tomu se já Jirko snažím dost vyvarovat a zatím všechny moje auta které jsem prodával od Škody Felicie počinaje přes Vectru,jedničkovou a dvojkovou Octavii tak všechny auta byli prodejny v podstatě do měsice a za velmi slušnou cenu díky tomu že byli ve velmi dobré kondici.Brumlou v podstatě ve městě nejezdim.

 

Včera jsem chytil diru v Deštném tak budu muset asi na geošku,mám na něm nové obuti a nerad bych aby se to nerovnoměrně sjiždělo :( Ty silnice některé jsou v dost otřesném stavu :wallbash:

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Bauji: tady jsme byli a fakt perfekto :)

 

http://www.machovojezero-ubytovani.eu/Obora43.html

 

Jinak mrkněte sem prosim:

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=11497&view=findpost&p=1384084

 

Co myslíte? Docela mám brouka v hlavě že jsem pi...a že jsem mohl mit za podobny peníze o dost větší káru ale nevím zdá se dá srovnávat s kvalitou provedení nebo když vezmu podvozkově a motoricky.Vím že to je benzin v tom Mondeu ale stejně...je to o rok a půl mladší sice dvoulitr ale je to fakt pěkná kára :(

 

Díky za názory kluci.

Odkaz ke komentáři

Nemám chut nahrávat ani fotky Robe.

 

Co na to napsat? M-packetový náraznik je na výměnu-diry na několika stranách,obě mlhovky na výměnu,rozsekany znak,obě ledvinky.Jsem na cestě do Stratosu.

 

Na letiště asi pojedeme autobusem...

 

Auto je plně pojizdné a na první pohled neni nic znát...

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

To neni o závisti.Bylo tam vic aut takže tak.Škoda je 60 litru a před dovolenou to je supr věc pánové...

 

Jen ten m-packetový náraznik stoji dvacku ale mám nulovou spoluúčast tak snad to nebudu vůbec platit(max.dva tisice ze smlouvy)

 

Druhou mlhovku jsme ted našli ve Stratosu v nárazniku.Neni to moc ale nasere to.

 

P.S kluci nevolejte mi prosím.Nemužu mluvit-Jarda,TomasB :(

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tak je jedno jestli to bylo adresné nebo hromadná akce, výsledek stejný. Tak vypadá to, že tě to bude stát "max" 2.000 Kč, což se dá časem rozdejchat.. Pokud bys chtěl založit než ti to proplatí pojišťovna, písni.

Hlavně že auto jezdí.. Já takhle přišel týden před Tureckem o Columbus.. Takže jsme jeli na letiště do Německa bez navi.. A to se mi ještě sekly stěrače a v den odjezdu chcalo jak sviňa..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...