Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Lepe vybavene, za mene penez a jeste lepsi jizdni vlastnosti ? A kterou baladu, teda pohadku nam povypravis dale ? Jedine co z toho plati je ta cena.

 

Edit: sorry za ot, kdyztak se to tu promazne, staci rict.

Tak oproti té skladovce, co jsem měl vyhlídnutou ve Volvu, tak je Kuga mnohem lépe vybavená. To konkrétní Volvo přitom bylo o 1/4M dražší. A že má Kuga lepší jízdní vlastnosti než Volvo je jasná věc. Ale člověk si Volvo nekupuje z tohoto důvodu. Kuga to XC60 natře jak na silnici, tak pravděpodobně i v terénu. XC60 má sice o pár koníků více, ale nejde si s tím dovolit to co s Kugou. Znovu ale opakuji, že Volvo má jiné přednosti.

Jinak se mi líbí, jak Michale dříve bylo Volvo fuj a když už ho nemám, tak je super. Navíc nejsi schopen rozlišovat, viz. co jsem napsal výše.

No tak to jsem Romane zvědav, co vymyslíš.

Odkaz ke komentáři

no romane trošku jsom po trojce pokukoval a uvažoval o výměně za octu ;) ale rozum naštěstí funguje:-) octa má najeto 130tkm, takže je cca předpokládám v polovině "životnosti" a právě jí budeme mít 9 let.............. auto pro radost máme a když se bude dařit, tak jednou bych chtěl asi do garáže turka............

 

jestli tě nic netlačí a máš čím jezdit, tak si počkej dřív nebo později tě nahlodá nějakej velkoobjemovej benzín............... a jestli jezdíte jen ve dvou, tak mustang v cábru je ideální volba B)

Odkaz ke komentáři

Tak oproti té skladovce, co jsem měl vyhlídnutou ve Volvu, tak je Kuga mnohem lépe vybavená. To konkrétní Volvo přitom bylo o 1/4M dražší. A že má Kuga lepší jízdní vlastnosti než Volvo je jasná věc. Ale člověk si Volvo nekupuje z tohoto důvodu. Kuga to XC60 natře jak na silnici, tak pravděpodobně i v terénu. XC60 má sice o pár koníků více, ale nejde si s tím dovolit to co s Kugou. Znovu ale opakuji, že Volvo má jiné přednosti.

 

Jinak se mi líbí, jak Michale dříve bylo Volvo fuj a když už ho nemám, tak je super. Navíc nejsi schopen rozlišovat, viz. co jsem napsal výše.

 

No tak to jsem Romane zvědav, co vymyslíš.

Udelej fer srovnani a ne nejakou skladovku, kuga taky neni skladovka. A fuj mozna na ten starej vrak co si mel doma, jinak se mi volva libi, jen chybi 6ti valce.

 

 

_1800009.jpg

 

Rikej si co chces, jedine co si mel pravdu je ta cena.

Odkaz ke komentáři

S40 byla v excelentním stavu a s jedním z vůbec nejpovedenějším motorem co se kdy dělal. Bezproblémový a při správné péči nesmrtelný motor co i rozumně jel. A nevymejšlej zase píčoviny.

A Volvo jsem porovnával skladovku s Kugou na objednávku, protože takto stál v danou chvíli výběr. I tak tam bylo 0,25M rozdíl. Byl jsem ochoten to zaplatit, ale ne někomu takovému jako Dekom s debilem ve funkci šéfa prodeje.


Mimochodem jedním z důvodů, proč dkladovku XC60 byl motor 2,4. Dvoulitr jsem prostě nechtěl a tohle Vovlo docela posralo, že top motorizace je 2,0.

Odkaz ke komentáři

Jirko: tak já to tak beru...nic jiného mi nezbývá. Zatím minimálně rok nic jiného nebude. Doma je dvojková Fabka ženy a Honda PCX.

 

Je to ale zvláštní...dnes jsem potkal moje Báwo v centru Pardubic (jel jsem služebním Yetákem) a v první milisekundě jsem si říkal "kurva někdo mě ukradl auto :lol:

 

Je to krasavec, byl a bude. Myslím že nový majitel se o auto bude starat stejně dobře jako já..

 

život jde dál...akorát mě sere že při předání vozu začalo blbnout pravé LED kolečko to menší a občas nesvít půlkruh.


:(

Odkaz ke komentáři

Dobrý večer pánové,

 

 

jsem nový majitel BMW 325d od Romana.

 

Na úvod chci říct, že je to dá se říct splněný sen. Měl jsem dvě BMW v dvoulitru a nechci říct, že špatné, ale prostě to nebylo úplně ono. Skoro rok jsem hledal 325, nebo 330 a nemohl jsem nikde nic sehnat a když už jo, tak katastrofální stav. Chtěl jsem auto s odpočtem DPH, ale když jsem se projel v tomhle a poznal Romana a viděl, jak je o auto staráno, tak jsem i ten odpočet oželel, protože tohle je skoro jako sen. Za rok jsem neviděl auto v tomhle stavu a výbavě. Vlastně ještě nikdy tady v ČR! Navíc Romana jednání bylo na naše poměry opravdu neuvěřitelné. Za což mu moc děkuji. Nestává se, aby člověk komunikoval i po prodeji a obvolával vám servis a další věci.

 

Takže ještě jednou DĚKUJI a těším se na další komunikaci tady ve vlákně

Odkaz ke komentáři

Tak hlavně že jste oba spokojení. Kdysi jsem taky měl jako jednu variantu auta pro manželku 530i a dospěl jsem k závěru, že jediná možnost je vytáhnout 0,5M+ a koupit přímo u dealera nebo jinak to je prakticky ze 100% šunky nebo nafixlované, obvykle kombinace obojího. Takže tehdá nakonec náhoda přinesla Volvo 2,4i. No a to letos dopadlo neslavně, viz. moje vlákno, ale už má náhradníka.

Budeš pokračovat v zabezpečení? Asi bych to doporučil.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o rok později...

Tak dámy a pánové. E91 325da bude brzy na prodej. Co jsem se bavil s nynějším majitelem tak má najeto cca 145 tisíc km a půjde do prodeje za cca 280 tisíc Kč.

Co se týče výbavy tak jen málo vozu BMW je tak pěkně vybavených jako Brumla.Ani M3 moje nemá na tuto výbavu.

Důvod prodeje přechod na SUV od BMW.

Auto je perfektně servisováno a je tam zkrácený interval na výměny oleje. Konec hlášení :)

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...