Přejít na obsah

Servisní akce 23J7 - Výměna vstřiků zdarma


Doporučené příspěvky

Pánové, s radostí Vám oznamuji že dne 8. 1. 2013 byla na vozy s kódem motoru BMN(tedy všechny naftové RS PD) vypsána servisní akce 23J7. Jedná se o výměnu vstřikovačů (pokud mají v čísle dílu na konci M tak se mění za T/TX). Za sebe jsem na jednu stranu naštvanej že před půl rokem to problém nebyl všude mi tvrdili že to sou spolehlivý motory atd stálo mě to cca 30K a teď zjistim tohle ale na druhou stranu jsem rád že aspoň něco..... Jsem objednanej do servisu na kontrolu tak doufám že pak budu mít klidnější spaní :pivo:

 

Za prvotní informace děkuji členovi 160R, vše jsem ještě konzultolval s péčí o zákazníky..

 

 

edit:

Servisní historie a vyplněná servsiní knížka není podmínkou, děkujeme SKAJovi za informace....

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak já mám konečně tuto akci za sebou vyměnili mi dva kusy, zbylý dva jsem sponzoroval já v průběhu minulého roku :palec: na jednu stranu mě to neskutečně se... ale nadruhou stranu lepší než rezavim drátem do oka ;)

 

Tak díky moc, volal jsem tam ( Auto Podbabská Praha 6 ) a jsou s akci obeznámení. Podle VINu mi řekli, že to není problém, ale že musí ještě zkontrolovat vstřiky, takže v pondělí jdu na akci. Ještě jednou díky za vysvětlení

Odkaz ke komentáři

Tak jsem si ještě dneska pohrál s nastavením rozvodů - jde vidět že auto už má něco najeto. Synchro vačky a klikového hřídele byla už v plusu, sice ještě v toleranci, ale synchronizace nula je nula. Sice jsem se s tím drbal 45 minut, ale výsledek je jako po nastavení ve výrobě - takže nula. :-)

Odkaz ke komentáři

Protože dobrých zpráv není nikdy dost, podělím se o informaci ohledně této servisní akce v souvislosti s pravidelnými servisními prohlídkami v autorizovaných servisech. Jak mi potvrdila sama škodovka, není pravidelná návštěva autorizáků podmínkou a akce se tudíž vztahuje na všechna vozidla vybavená tímto motorem, bez výjimky palec.gif

 

Aspoň, že tak. Už nás škodovka v souvislosti s tímhle motorem ojebala dost ;)

 

Vážený pane SKAJO,

 

vozidla, s číslem podvozku TMB..., se servisní akce 23J7, která byla vyhlášena dne 08.01.2013, týká. Není podmíněna

plněním pravidelné servisní péče v autorizovaných opravnách Škoda.

 

Podáváme Vám tutu informaci, s pozdravem,

 

Mgr. Bohuslav Brojer | PST - Péče o zákazníka

ŠKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mladá Boleslav | Czech Republic

Odkaz ke komentáři

A co myslite jak to budou brat kdyz mam ten vstrik po repasi .

 

Mam nechat repasovane nebo je nechat vymenit ?

 

1 jsem menil loni v lete original ve skodovce zbyle 3 jsem dal na repas.

 

diky

 

 

 

 

 

Protože dobrých zpráv není nikdy dost, podělím se o informaci ohledně této servisní akce v souvislosti s pravidelnými servisními prohlídkami v autorizovaných servisech. Jak mi potvrdila sama škodovka, není pravidelná návštěva autorizáků podmínkou a akce se tudíž vztahuje na všechna vozidla vybavená tímto motorem, bez výjimky palec.gif

 

Aspoň, že tak. Už nás škodovka v souvislosti s tímhle motorem ojebala dost ;)

Odkaz ke komentáři

Jo, tak to netuším. Ale teoreticky - pokud ta repase neměla vliv na číslo dílu, tak by to měli vyměnit. Já bych řekl, že to nějak důkladně nezkoumají, jen kouknou na číslo a hotovo ;)

 

Jinak já jsem dneska hodil auto do servisu a jelikož mám všechny 4 původní, tak dostanu komplet nový. Zítra by to mělo být hotový, tak snad to bude cajk palec.gif

Odkaz ke komentáři

Nejsem si jistej jetli to projde olepene magnety lepidlem. Ta slavna repase je o tom ze nekdo veme, rozreze pieza ktere jsou zalite, opravi piezo a zalepi to zpet lepidlem, videl jsem to uz tady a vubec se mi to nelibilo a obavam se, ze se to ani servisu nebude libit.

Za vyzkouseni to stoji, dejte vedet jak to dopadlo..

Odkaz ke komentáři

Tak já už mám vyměněno a musím říct, že jsem zatím nadšenej palec.gif Dokonce to vypadá, že se vyřešil problém s "nefungujícím" turbem do 2500 otáček, kdy bylo auto úplně mrtvý a padalo do nouzáku. Servis to původně diagnostikoval jako špatně seřízený turbo (protože jsem si tenkrát donesl vlastní repasi) a dál to neřešil. Ale teď se zdá, že na vině byly spíš vstřiky :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

no tak zítra dej info jak jsi dopadl :palec:

 

tak jsem akorat prijel ze servisu a vsechny vstriky vymeneny :)

akorat se nejak netvarili, kdyz jsem se jich ptal na 2 rocni zaruku..pry je to pouze pokud si koupim novy dil (podle me nesmysl, novy dil jako novy dil..) a pri poruse tehle vstriku behem dvou let by jsme se pry nejak domluvili....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...