Přejít na obsah

Servisní akce 23J7 - Výměna vstřiků zdarma


Doporučené příspěvky

Pánové zdravím Vás,

včera jsem se byl také informovat v Havířovském autosalonu Škoda na výše vámi uváděnou akci Škodovky, pro výměnu vstřiků na mém autě.Musím zde uvést, že o této akci něco věděli, ale!,opět tam zazněla zásadní otázka - jestli-pak jsem pravidelně servisoval můj vůz v autorizovaném servisu Škoda.Samozřejmě své auto v autorizovaném servisu neservisuji(protože jsou drazí, ale odvolal jsem se na zde výše uvedený dopis od p. Skaji ze Škody auto péče o zákazníky a to, že tato akce není podmíněna těmito servis.intervaly.Musím říct, že vyvalili na mně oči a sdělili mi, že budeme tedy postupovat řádným postupem.To znamená - ofotí servisní knížku, pošlou ji do Škodovky a počkají na vyjádření.Tak že v pondělí se mi to rozběhne a uvidíme jak to Škodovka rozhodne... .Musím zde ještě uvést, že podle vinu mi předběžně sdělili, že mé auto spadá do této akce výměny vstřiků, ale že se ještě na to podívají.Tak že tohle je zatím informace, kterou jsem obdržel já. UVIDÍME CO DÁL ... .

Odkaz ke komentáři

plne souhlasim

ja servisku mam, ale byla delsi dobu nepouzivana... v servise me jasne rekli, ze je nezajima jak bylo servisovano, jen chteli zaznamenat vymenu vstriku ;)

 

doporucuji zajet do vetsiho servisu, kde vam celou vymenu udelaji za par hodin :)

 

P.S. @ALL zeptejte se prosim na zaruku, zajimalo by me co vam reknou ve vasem servise

Odkaz ke komentáři

Zdravím Vás pánové,

tak že včera jsem byl opět v onom Havířovském autoservise Škoda.Zkopírovali si servisní knížku, ale už není údajně nutné, aby si ověřovali u Škodovky, jestli mi tu výměnu budou provádět.Už je to hotová věc (zřejmě si to ověřili po mé páteční návštěvě), no a ihned vzali auto na dílnu, kde zjišťovali kolik že těch vstřiků vymění.Já jsem jim pochopitelně neřekl, že jsem jž v nedávné minulosti musel jeden měnit. No a oni mi řekli že se budou měnit 3.kusy.Tak že ten jeden je zřejmě už z té nové série.Dále se přistoupilo k objednání vstřiků a ejhle, ony nejsou v centrálním skladě a nikdo neví kdy budou ...???!!! Tak že Škodovka pokulhává s náhradníma dílama.Jinak bych chtěl ještě tady uvést, že při vypisování zákazkového listu přijímacího technika, mu z počítače vyjely všechny postupy prací včetně všech dílů(i obrázků), které mají být při této výměně provedeny.Musím se ale přiznat, že jsem tam neviděl výměnu elektrické lišty vstřikovačů...??? Možná to mají pojmenované jinak ...?Tak nevím.

Chtěl jsem se zeptat Vás, kteří tu výměnu už máte provedenou - víte co všechno Vám tam měnili ???

Odkaz ke komentáři

Zdravím, takže se podělím o svojí zkušenost.Mám vůz servisovaný jen v servise Škoda.Minulý rok jsem musel dvakrát v rozmezí asi 7 měsíců řešit problém se vstřikovači.Samozřejmě mi servis nabídl výměnu za nový (cca16000 kč) nebo tzv. x-tý díl (cca 9000kč). Z pochopitelných finančních důvodů a z důvodu, že již několik let se o problémech se vstřiky vedou diskuze, jsem si je nechal opravit.Opravu mi Škoda nenabídla,protože to neumí, provedl je jeden kluk od Bosche.A ejhle, po nějaké době se milá Škoda rozhodla problém uznat a provedla akci.Jiste si dovedete představit závěr.V Škoda auto Mladá Boleslav mě poslali k šípku.

Odkaz ke komentáři

Tak to se nedivím, bohužel taky jsem se tenkrát rozhodoval nad tímhle nicméně jsem někde na zahraničním vw foru dočetl v čem spočívá oprava piezo elementů a to je dojebání celé elektroniky v něm dokonce jsem viděl i fotku kde ten vstřik vypadal fakt nechutně opravenej... proto jsem se rozhodl tak jak jsem se rozhodl stálo mě to dost peněz ale jsem za to rád.. TDIfun tady taky myslím někde o tom něco psal že to viděl na vlastní oči...

Odkaz ke komentáři

Panove, menili vam krome vstriku i kabelaz? Nebo se ta kabelaz nemeni v ramci akce a kdo chce at si ji zaplati?

 

Mne odesel c1 v srpnu 2012....600euro a v rijnu 2012 c3....ten uz mi skodovka zaplatila a zaroven vymenili zbycajici 2, rekli mi, ze maji nejaky interni prikaz menit vsechny, kdyz nejaky vyhori....no a v lednu 2013 uz je to oficialni....

 

mne kabelaz vymenili, ale to asi proto, ze rupnul ten vstrik.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak abych zase přispěl vodou do mlýna,

dneska mi volali ze servisu že mi odeslali peníze na účet. Takže abych to shrnul tak ty dva vstřiky které jsem si musel měnit na vlastní náklady v době kdy ještě nebyla vypsána servisní akce, mi škodovka do koruny proplatí. Což je pro mě moc dobrá zpráva. A zároveň bych chtěl poradit ostatním kteří si prošli tím samým a že nás nebude málo aby to řešili zrovna tak. Jsou to nemalé peníze.... Vše probíhalo vcelku jednoduše bylo to sice zdlouhavé ale stálo to za to. Vlastně stačilo napsat na zákaznickou linku rozhořčený dopis ve smyslu jak je možné že mě servis přesvědčoval před rokem že vstřiky jsou spolehlivá věc že jsem ojedinělý případ tudíž jsem to hradil z vlastní kapsy a půl roku na to vydaj servisní akci na výměnu. Dále jsem přitopil tím že jsem jim popsal jak neodborně tu závadu prvně řešili v autorizovaném servisu a už to jelo jak po drátkách. Odepslali ať oskenuju faktury a pošlu je, druhý den už volali ze servisu jak to budem řešit dodal jsem taky kopie faktur, za dva dny mi servis potvrdil že ŠA odsouhlasila kulanci a že pošlou peníze zpět pak jen trvalo cca měsíc než mě servis potvrdil že peníze opravdu přišli a že mi je přeposílá. Tím je to vyřízený myslím že by to nebylo špatné ani jako článek přeci jenom sem se každej pravidelně nedívápalec.gifpalec.gif. Jinak pokud by někdo potřeboval s něčím ohledně této problematiky poradit tak jsem k dispozici ale myslím že jsem to popsal srozumitelně pivo.gif

Odkaz ke komentáři

Zdravim Vas.

Tohle tema me moc zajimalo,protoze minuly rok mi prave jeden vstrik odesel v Chorvatsku na dovolene,spousta neprijemnosti...Dnes jsem byl v servise v Novém Jičíně a kdyz jsem jim o servisni akci rekl,rekli mi ze to je nesmysl,ze"to zase psal nejaky chytrak na foru?!" a ze to platilo jen pro Passaty.Asi po 10min hledeni do monitoru rekl,ze to mam dovezt v pondeli,ale podminkou je serviska,kterou samozrejme nemam v poradku.Mohli by jste mi napsat email na tu zakaznickou linku,abych tam mohl napsat a mel nejake eso,kdyby mi to kvuli servisce nechtel uznat???

Diky

Odkaz ke komentáři

Tak tady mohu poradit jedniné zavolej rovnou na centrum péče o zákazníky do MB a trošku jim to tam vysvětli jak to bylo a řekni jak se k tobě chovali ho.ada. Uvidíš věci se dají do pohybu taky jsem to tak řešil a prodejce měl takovej průser že se mi omlouval ještě hodně dlouho... Tohle je lenost prodejce a neuctivost k zákazníkovi prodejců je jak sra.... a k zákazníkovi by se takhle chovat nikdo nemělangry.gif omlouvám se za vulgarity ale tohle mě vytočilo a stávat by se to nemělo wallbash.gif

jinak abych byl trochu užitečnej tady je email

psal jsem sem: info@skoda-info.cz

opdověď přišla odtud: sks.service@skoda-auto.cz

Odkaz ke komentáři

Tak po tydenim cekani jsem dnes navstivil servis,kde jsem svete div se,neuspel.I pres kladnou odpoved ze skody auto,ze muj vuz spada do kategorie vymen(pripadne alespon kontroly) mi servis rekl,ze na muj vuz s vin............. se akce nevstahuje,nemluve o tom,ze na auto se ani nepodivali,jel jsem tedy do dalsiho autorizovaneho servisu,kde byl postup uplne stejny i pres to,ze jsem jim rekl,ze boleslav mi to potvrdila..

Nesledne jsem jel za byvalym zamestnancem skodovky,ktery dnes dela auta doma a ten rekl,ze si mam zajet do Ostravy do Helleru,ze on uz tam byl se 2autama a bez problemu sundali viko a rekli mu co a jak.

Takze jsem vam jen chtel popsat situaci jak to chodi v NOVOJICINSKYCH autorizovanych servisech skoda...

Odkaz ke komentáři

Volal jsem do Ostravy do Helleru s akci byli seznameni a nebyl zadny problem,objednali me na stredu rano,tak uvidime,pokud to dopadne dobre,se Škodovkou to budu resit zpetne,jak je to mozne,ze nekde to jde a nekde ne +budu chtit proplatit vstrik,ktery jsem si menil sam...

Ale zdechnout to nenecham,timto pro me tyto servisy skoncily

Odkaz ke komentáři

Zdravím,

 

ideální je mít někoho známého v servise a je to. Pravda je ta, že pokud by nebyly informace třeba tady, tak se někdo lehce nechá oklamat v prvním servise a auto nechá tak. Je to vrchol neprofesionality - po zadání do systmu podle vin jim automaticky ve všech servisech SDA akce vyjede.

Já osobně jezdím za známm k Hellerovi a vždy spokojenost. Je to o lidech. Ale určitě bych osolil ty nepoctivé autorizované servisy a řešil to následně přímo ve škodě. Nerozumím tomu, že mají takový přístup a to v době kdy jim zcela určitě zákazníci ubývají a začínají chodit do neautorizovaných kde je třeba lepší klientský přístup. A nebo ... tam nemají nikoho kdo by ty vstřiky vyměnil ...

 

Mějte se

 

R.

Odkaz ke komentáři

No kdyby se tady ta prvotní informace neobjevila, tak bych třeba já vůbec nevěděl, že něco takovýho probíhá. Do autorizáku už nějakej ten pátek nejezdím, takže bych asi ještě chvíli jezdil a pak cáloval ze svýho.

 

Přitom mi pořád chodí ze škodovky různý nabídky na jarní/podzimní servisy, výhodný leasingy a podobný kokotiny, ale že mění vstřiky, to nenapíšou rolleyes.gif Se vůbec nedivím, že se v poslední době tak daří všem těm Korejcům wink.gif

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

nazdar chlapi, tak ako tu citam,nikde som o takej akcii nepocul,nikto ma so skodovky nekontaktoval.... hlavne ze auto predali. takze som pozeral ten kod motora,mam taky ako tu pisete, len by ma zaujimalo ze ci nahodou uz nieje neskor-teda dokedy takato akcia trva? domov sa dostanem az za tyzden som mimo SK, dufam ze je to aj ja slovensku.... neviem o tom nic najst na nete...dakujem za odpoved..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...