Přejít na obsah

Čidlo hladiny kapaliny ostřikovačů


Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...

koduje se to v budíkách a umíš číst, tak to dáš na první dobrou;)

 

Ale pokud ti jen nefunguje, tak to nemusí být v kódování, záleží na kapalině a samo čidlo to už může mít taky za sebou a nebo dráty nedrátujou...

 

Ale ak by bolo zle cidlo tak by to hlasilo chybu stale ci sa mylim? Ak by pol problem v kablovacke to by tiez hlasilo chybu na diagnostike nie?

Odkaz ke komentáři

A jsme na začátku...ano může být vada na čidle, vodičích a nebo špatná kapalina:)

 

Ale ještě... auto má nebo mělo xenony? Pokud ne, tak ho tam nebudeš mít, protože čidlo bylo vždy spojeno jen s xenony až do roku 2013...

 

trošku se pleteš, čidlo je spojené s ostřikovači světel, takže každé auto vybavené ostřikem má i čidlo

ostřikovače se montují vždy na : auto s xenony, auto s webastem a u nás na SCOUT

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest ppeeppee

Pokud se člověk smíří stím, že mu ostřiky světel žere dost vody, tak to jde nastavit tak, že to není aspon tak moc...Stříkají třeba každý desátý střik, nebo tolikátý, jaký si kdo nastaví...

A jak se to prosim da nastavit. Ma nekdo prosim kodovani?

Odkaz ke komentáři

 

trošku se pleteš, čidlo je spojené s ostřikovači světel, takže každé auto vybavené ostřikem má i čidlo

ostřikovače se montují vždy na : auto s xenony, auto s webastem a u nás na SCOUT

 

U nás na SCOUT... takže scout mohl mít ostřiky i s H7 čočkou? Awebasto to mělo proč? Kvůli zanesení světel od vytápení na místě?

 

Člověk se pořád učí a tyhle specifické konfigurace jsi mohl vidět v podstatě jen ty :)

Odkaz ke komentáři

Děkuju :)

 

Já jsem se nedávno setkal s autem, které nemělo nikdy xenony, byla to obyč elegance a měla velkou nádržku... o webastu se bavit nemusíme... takže buď to složili z čeho bylo, nebo to byl následek bouračky na předek.. Sensor jsem sensor jsem teda nekontroloval...

Odkaz ke komentáři
Guest ppeeppee

Takze kdyz mam octavii II s xenony tak mam automaticky cidlo na kontrolu hladiny ostrikovaci kapaliny?Mam auto rok a nikdy me zatim nedosla tak nevim jestli to tam mam.myslel jsem ze kdyz jo,tak by po otoceni zapalovani kratce svitila kontrolka ostrikovaci kapaliny na budikach. A vi nekdo prosim jak zmenit interval ostrikovacu svetel?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...