Přejít na obsah

Vykradená OII


Bladik

Doporučené příspěvky

Co kola, ty taky radši nebudeš přidělávat na pevno?!

 

A co xenony, radši si zavaříš světla plechem jako na CUPové oktě?!

 

Kola se nekradou tak jako navigace a ty to víš...takže nekecej nesmysly ;)

pri dnešnom stave by som sa asi na to vyprdol, aj keď na druhej strane stačí, že necháš niečo na sedadle a rozbijú ti aj tak auto. Alebo nafetovaný ukradne aj Streama...nespravíš nič, auto nie je trezor :(

Roman no tak s tými kolesami by som zas tak nevyskakoval, počul som dosť prípadov, že auto ostalo stáť "dole bez".

Odkaz ke komentáři

Asi tak, to, že zatím nikdo na foru neměl tu smůlu neznamená, že se nekradou.

 

A těch xenonů jsou mraky jen tady v té úzké skupině lidí.

 

Zatím souhlasím s Míšou Káčkem, nebudu jezdit bez navi kvůli fetkám, ale možná kdyby se mi to stalo 3x za sebou, mluvil bych jinak.

Odkaz ke komentáři

Znám případ, kdy někomu rozbili okno, protože byl vidět na čelním skle otisk kolečka od držáku na navi, a tak předpokládali,

že ji má třeba v kastlíku, nakonec mu ukradli jen ten držák a nabíječku (kterej si schoval, aby to nelákalo), navi si naštěstí

vzal sebou, takže ani s tou přenosnou navi to není žádná výhra ...

Odkaz ke komentáři
Znám případ, kdy někomu rozbili okno, protože byl vidět na čelním skle otisk kolečka od držáku na navi, a tak předpokládali,

že ji má třeba v kastlíku, nakonec mu ukradli jen ten držák a nabíječku (kterej si schoval, aby to nelákalo), navi si naštěstí

vzal sebou, takže ani s tou přenosnou navi to není žádná výhra ...

presne tak...bratruv pripad

Odkaz ke komentáři

Ještě že mám soundsystém Melody :) Na PDA mám doma zbastlený držák který ani nevypadá jako držák na navi a obyč světla... Volant tříramenný, tak snad se tolik bagy z nich nekradou, když většina octávek má standartní..

 

Teď jsem se vrátil z Rakouska ... dvoje nové lyže vyšší třídy a prkno jsem nechával trvale v autě na sklopeném sedadle... a pohoda. Sotva jsme se vrátili do Čech, ani jsem se spolujezdci nešel na 3min do obchodu pro chleba... nenašel jsem odvahu... chjo...

Odkaz ke komentáři

to už je hodně starý :smich:

 

ad navigace atd... někdo si rozvrtává šroubky aby ji nemohli vzít, já ji mám na jeden, když ji chtěj, ať si ji vezmou, xenon taky nezajišťuju, ať si je naložej - hlavně, když toho nezničej moc kolem, zbytek hradí pojišťovna a kdo to nemá pojištěný, tak ať si to do auta ani nedává...

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

všichni tu řešej navigace pryč xenony pryč. Dyt na tom vyděláte teda pokud máte pojištěno.tak zas tolik nebrečte.

Dostanete peníze od pojištovny rozpočtem a za to si můžete koupit 3 navi nebo 3 xenony na netu z jiného ukradeného auta, třeba z kámarádova auta. Někdo si díly na autě značí, tak se s nima setkáte třeba zpátky. :-)

 

P.S. 2x už bez xena na Octavi I to lanko v rohu už jsem dal jinam, šmejdi.

ukradená II face firemní octávka mezi 01:00 a 04:30 pod lampou 3m od baráku psi venku okolo.Ulice v satelitu (policie - prej to pustili potichu z kopce dolu a tam si stim pak pohráli)

Odkaz ke komentáři

To jsou dobry problemy. :) U nas v ulici stoji uz mesic B5,5 Passat lehce bouranej na predek. Krasnej interier ve svetly polokuzi, atd. :) Stoji tam bez okynka na spolujezdcove strane. A myslite, ze neco zmizelo za ten mesic? ;)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

ahoj jsem tu sice nový a octávii mám jen krátce ale u mého předešlého auta Daewoo nubira mě naštívili 2*

poprvé prošel oknem a sebral asi 10ks vypálenejch CD a snažil se vyndat radio ale to tam bylo přiděláno

na fest šroubama takže nepochodil policajti tvrdily že je to tresný čin a né jen prestupek ikdyž škoda nebyla vyší jak 5 tis. stejně nic nevypátrali. Pak jsem si tam dal alarm s pagerem a den na to se ohlásil stačilo kouknout z okna vzít pistoly a do 5vteřin jsem byl u něj ,zařval jsem na nej a cikán začal utikat ale dvě rány do vzduchu stačili na to aby s válel na zemy manželka mezitim volala cajty a věřte že to byl fofr přijeli asi za 40 minut.

A jak to dopadlo Já 6 hod na policii a toho cikána jsem potkal druhý den v supermárketu a tak to v naší republice chodí .

ps: od té doby se vnaší ulici zatim nic neukradlo

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...