Přejít na obsah

Teče mi voda do kufru k rezervě


Doporučené příspěvky

Ahoj, setkali jste se nekdo nekdy s problémem že záteká vzadu do kufru dolů k rezervě? Asi ano, už se to tu řešilo, ale nikdo nesdělil příčinu zatékání. Tento problém aktuálně mám a voda se tam dostává spárou z karoserie v místě těsně pod čepem do kterého se zacvakne zámek dveří. Odkud se ale voda dostává do karoserie? Co s tím?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, setkali jste se nekdo nekdy s problémem že záteká vzadu do kufru dolů k rezervě? Asi ano, už se to tu řešilo, ale nikdo nesdělil příčinu zatékání. Tento problém aktuálně mám a voda se tam dostává spárou z karoserie v místě těsně pod čepem do kterého se zacvakne zámek dveří. Odkud se ale voda dostává do karoserie? Co s tím?

 

Ahoj, mám úplně stejný problém, u rezervy jsme měl tak 5 litrů vody, a pod "kobercem" který ji zakrývá taky vhlko, ale jako takový zavazadlový prostor je suchý. To vlhko pod kobercem se táhle až pod zadní sedačky.

 

Volal jsme to servisu škodovky a s takovým problémem se ještě nesetkali. Co si kupoval známej Fabia II, tak má stejný problém.

 

Doufám, že někdo poradí. Díky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o rok později...

Měl sem stejný problém a zatékalo tam tak, že když odděláš plast v kufru dole, tak tam je taková kovová lišta a v ní byly na každý straně 1 dirka a na druhý taky jedna dirka, nebo jestli to mam nazvat díra, doslova se mi tam vešel celej prst, dobu sem to hledal nevím zda je to problém škodovek a nebo zda to tam někdo udělal schválně vážně nevím, ale už je to pryč zatmelil jsem to(určitě by to šlo i silikonem zalepit) a sem spokojenej :) když nebudete vědět, písněte zprávu a já vám to nafotím a pošlu, přeji hodně najetech km bez vody v kufru.. něco pro zasmání ještě, otec si ze mě dělal srandu že po dešti zastavím na křižovatce a budu mít vodu až za krkem :D

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Tak se sem taky přidám.
Po velkém dešti mám (v sedanu) levou kapsu úplně mokrou, vede tam hromada kabelů a za ty léta se tam vyskytlo nějaký černý něco.
Pravá kapsa u průchuchů je suchá, ale pod světlem je voda.
Auto bylo bouraný na levou stranu a měnila se celá levá strana, když jsem koukal na svár, tak to bylo jako od prasete, ale nezdá se že by tam protejkalo. Stropnice se suchá.
Někdo nějaký nápad co to je?
Mám předface světla a těsnění ne a ne najít na internetu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

na fabii2 zateka popod zadne svetla tecie rovno do zadnej vetracej mriezky na oboch stranach naraznika mriezka kedze je vetracia je prepojena prepazkou s kufrom takze tak netusim ako odstranim problem musim zabranit prudu vody aby stekala inam alebo vylejem kubik betonu do kufra nech zalepi tie vetracie mriezky inak dik fakt inzinieri v skodovke fakt dik

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...