Přejít na obsah

AUX pripojení


Doporučené příspěvky

Zdar! Nevíte někdo prosím, jestli je možné konektor AUX který je pod loketní opěrkou použít jako vstup například pro MP3 pŘehrávač, nebo mobil? Mám na mysli propojení mobilu s AUX pomocí obostranného jacka. Máte zkušenost? Díky. Jinak mám rádio Melody na CD.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Rušení auxu jsem vyřešil změnou rádia.Mám teď nexus a potřebuji vědět jestli se musí rádio aktivovat pro aux vstup (který po montáži rádia nefunguje) a jestli se musí aktivovat i pro BT hands free (NOKIA) také nefunguje.Jakým způsobem zprovoznit tyto dvě věci. Prosím

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Treba ešte zapnúť AUX v menu rádia. Potom keď budeš chcieť prepnúť rádio na tento vstup tak to spravíš opakovaným stláčaním tlačidla CD.

Ešte jedna vec - niektoré staré Streamy z prvého roku výroby nemali AUX, zistíš to tak že vojdeš do toho menu a ak tam nie je voľba na zapnutie AUX-u, alebo nastavenie úrovne hlasitosti (AUX level 1 až 3) tak ho nemá. Úroveň hlastitosti nájdeš keď stlačíš to tlačítko na ktorom je nota.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Stlač menu, a potom postrannými tlačítkami musíš prejsť doprava o jednu alebo dve obrazovky (tlačítka vedľa šípiek na displeji) tam bude AUX ON alebo OFF.

 

Na samotný vstup sa potom prepneš opakovaným stláčaním tlačidla CD. Pri prvom stlačení ťa prepne na prehrávanie cd, druhým stlačením sa dostaneš na výber ktoré cd chceš prehrať a tretím stlačením prepneš na AUX vstup.


Aky dlhy kablik musi byt na pripojenie aux z laktovej opierky. Kúpil som na ali exprese a ten ma dĺžku 1m. Ale musim prepinovat koncovku do radia lebo mi nepasuje do fakra konektoru

Odoslané z P023 pomocou Tapatalku

 

Stačí cca 1,5 m. Inak ten kábel sa oplatí vymeniť už len kvôli tomu že ten krátky nie je ani tienený.

Ak máš z aliexpresu to tlačítko ako dal odkaz olisoft tak tá koncovka sa dá vložiť do toho konektoru, len ide dosť ztuha. V sobotu som akurát jeden montoval.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

No ak máš origo rádio tak áno. AUX nefungoval iba na niektorých STREAM-och zo začiatku výroby, ale keďže máš 2006 tak je to OK.

 

Super, děkuji ti moc za radu. Vyzkoušel jsem zapnout AUX v rádiu a podařilo se.

Ted už jen objednám ten kabel a mělo by to šlapat.

Ještě jednou díky.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak se mi to nepodařilo rozjet. Koupil jsem si kablík a bez problémů zacvakl zezadu do rádia.

Protáhl ho dolů k řadičce. Než jsem to dal dohromady, tak jsem to vyzkoušel a nic. Překontroloval

jsem, jestli se mi AUX v rádiu nevypnul, a byl zapnutý.

Nepodařilo se mi tím tlačítkem CD 3x zmáčknutým dostat do módu AUX, aby šlo přehrávání.

Pomůžete mi s tím někdo?

Jsem naštvaný, že jsem to nerozjel.

 

A ještě bych měl jeden dotaz. V autě mám starý držák na mobil. viz foto. Mám na něm nanopodložku, na který si

mobil přilepím, když řídím. Nevím jak přesně ten držák fungoval, ale vedou k němu dráty z palubky.

Nešlo by ty dráty ufiknout a jestli tam je nějaké napájení, tak to předělat na mini usb, aby to sloužilo jako

nabíječka? Nemusel bych pak strkat nabíječku do zapalovače.

 

Předem díky za pomoc.

 

 

post-36151-0-15049900-1487509159_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...