Přejít na obsah

Columbus


Doporučené příspěvky

Grafika nového Columbuse...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IgLZcjm7Q84

vůbec poprvé je použita technologie známá z chytrých telefonů, tzn. způsob zoomování atp. a dále je tam senzorika reagující na přiblížení ruky s tím, že se zobrazí položky na spodní liště. To nemají ani některé smartphony wink.gif

 

 

EDIT 13.7.2015:

Toto téma slouží jako všeobecný informační základ k této navigaci.

Upraveno uživatelem Honza9007
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

 

Nazdar borci, na str.31 tohoto návodu stojí zhruba toto:

Video

(pouze v případě použití adaptéru s červeným označením)

 

 

 

Vstup MEDIA IN

Externí zdroje, jako např. iPod, iPad nebo iPhone,

 

připojené do vstupu MEDIA

IN lze ovládat pomocí přístroje.

 

Video

(pouze v případě použití adaptéru s červeným označením

 

 

Některé možnosti ovládání iPod

 

, nebo přehrávání videa,

jsou podporovány pouze s červeně označeným propojovacím kabelem

 

Neví někdo co se tím myslí, v originálním příslušenství ŠKODA ten kabel neumím objevit. Děkuji za váš čas a jsem s úctou.

Odkaz ke komentáři

Pokud to chápu dobře, tak chceš z iPod přes rozhraní MediaIN přehrávat videa; je to tak?

 

Bude to obdobný kabel, jako je tento (s modrým označením):

 

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/hudba-a-komunikace/propojovaci-kabel-pro-mdi---ipod-iphone/10

 

Možná je tohle to, co myslíš: http://www.volkswagen-zubehoer-shop.de/shop/product_info.php?info=p4138_Adapter-fuer-Multimediabuchse-MEDIA-IN-fuer-iPod.html

Odkaz ke komentáři

lze to; jen si nejsem jistý, zda ten kabel u škodovky jde už objednat, nebo ne. V ETCE jsem jej každopádně zatím nenašel. V nejhorším případě by měl jít použít kabel z Golfa 7. Ale ani tam není zatím v ETCE bližší specifikace; teď se ještě přechází z jednoho typu konektivity s Applem na jinou (ale názvy teď z hlavy nevím)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nazdar borci, na str.31 tohoto návodu stojí zhruba toto:

Video

(pouze v případě použití adaptéru s červeným označením)

 

 

 

Vstup MEDIA IN

Externí zdroje, jako např. iPod, iPad nebo iPhone,

 

připojené do vstupu MEDIA

IN lze ovládat pomocí přístroje.

 

Video

(pouze v případě použití adaptéru s červeným označením

 

 

Některé možnosti ovládání iPod

 

, nebo přehrávání videa,

jsou podporovány pouze s červeně označeným propojovacím kabelem

 

Neví někdo co se tím myslí, v originálním příslušenství ŠKODA ten kabel neumím objevit. Děkuji za váš čas a jsem s úctou.

 

Už jsou v nabídce originálního příslušenství ty propojovací kabely ;)

 

Katalog najdeš zde

 

A jedná se o následující objednávací kódy:

 

Propojovací kabel pro MDI – Mobile Device Interface

* (5E0 051 510 pro iPod–MDI,

* 5E0 051 510C pro iPod–MDI video,

* 5E0 051 510A pro micro USB–MDI,

* 5E0 051 510B pro miniUSB–MDI,

* 5E0 051 510D pro jack 3,5 mm–MDI)

Odkaz ke komentáři

 

Díky za odkaz na katalog. Já jsem si ho vyžádal u prodejce. Tam už je nový kabel uveden, ale v E-shopu s originálním příslušenstvím k Octavii III jsem našel pouze "starý kabel" s tímto

Kód produktu

AZO800001

Uvidíme co se bude dít nadále. Auto bude až začátkem července 2013 a do té doby se to snad nějak vyvrbí.

Upraveno uživatelem Honza9007
Odstranění citací předchozích postů
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Zdravím ve spolek,

také bych se rád zeptal, jak probíhá u této generace aktualizace map? Jak často vycházejí aktualizace a kolik taková sranda vlastně stojí? U Golf Variant je v ceníku jasně uvedeno, že totožná navigace je včetně aktualizace map na 3 roky zdarma. U Octavie jsem žádné informace nenašel.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 5 týdnů později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...