Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Honza9007

Columbus

Recommended Posts

Nazdar vsem .Tak jsem dostal konecne auto a vyzkousel jsem tam dat radary a jde tam nakonfigurovat zvukove upozorneni.Je to ale jenom pro nove typy.

takhle to pisou na VW : Vozidla s Discover média a Pro Model od roku 2016 (nebo od 22/2015).

Kdyz se priblizim asi 200m tak to pipne.

Ahojte.

Mám Octaviu3 5/2014 a v nej rádio Bolero. Chcem dodatočne namontovať novú navigáciu Columbus, ale v autorizovanom servise ani počuť. Vie mi v tom niekto poradiť? Že by fakt neexistovala žiadna možnosť??

Vďaka

Já mám třeba teď problém na Columbusu s formátama. Filmy jdou bez problému, ale nedaří se mě přehrávat klipy a to jsem jel dle návodu od výrobce jaké má psané formáty a nic. Vždy mě to napíše že na sd nic není. Ale filmy mě to pustí jak v AVI tak mp4. Nechápu.

Nemáte někdo zkušenost?

@ Robí: zkoušel jsi oba SD-sloty, nebo jen jeden?

Jinak na portálu je k dispozici nová verze ECE 2018 nyní už i pro Columbus. :palec: Velikost 25GB...

Oba jsem nezkoušel, ale zkoušel jsem to hodit na flashku a tam to taky nešlo. Myslíš že má vliv SD port? Případně zítra vyzkouším.

Na Portálu škodovky?

ano na portálu škodovky po zadání VINka ;)

Tak to stáhnu. Díky :-)

Ještě jen dotaz, když udělám aktualizaci, zůstane funknčí odblok obrazu? Já tam mám teď nastavenou vyšší rychlost. Tak jestli to aktualizace nerozhodí?

Edited by Robí

Jo tak aktualizace map mě nevyřeší ty videa, ale nekdo mě říkal že jde i přehrát FW na novější a ten prej umí i měnit obrázky po zapnutí, je to tak? Že je tam prý více nastavení.

Takže vyzkoušené nově aktualizované mapy ECE2018, kde je konečně už "otevřený" úsek dálnice D8 mezi Lovosicemi a Ústím nad Labem. Navíc jsem si všiml, že se aktualizovaly i uložené údaje o rychlostních limitech.

Zdravím všechny nadšence Octavií...

Chtěl jsem se zeptat zda někdo řešil zobrazování náhledů alb při přehrávání hudby z aplikace Spotify přes bluetooth?
Stává se mi totiž že náhled alba je jen tak u 20% hudby které přehrávám, zbytek jen nějaký generovaný obrázek ve stylu "Rock and alternative" atd.

Vím že Columbus má nahranou databázi Gracenote, bere si tedy náhledy odtud i pro Spotify? Je možnost nějaké aktualizace databáze?

Co jsem hledal na zahraničních fórech, tak lidem to zobrazování alb chodí celkem dobře, i když neříkám na 100%. Každopádně jsem se dočetl že aplikace Spotify jako taková by měla posílat i nějaké data, která právě zahrnují náhledy alb. Takže spíš hledám chybu v sobě a nějakém nastavení..

Děkuji za každou pomoc.. :)

Mohl by jste se mi někdo prosím podívat, zda li se vám v komfortních spotřebičích na Columbusu MIB2 na O3 pře Face objeví oznámení po zapnutí výhřevu čelního okna. V Columbusu MIB1 se objevovalo, tady v MIB2 nic, rád bych zjistil, zda je to vlastnost a nebo nějaká chyba.