Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Vypisuju hon na octávku :-)))

 

 

zítra mám trasu:

 

Praha - Řevničov cca 7-8:00

Řevničov - Rychnov nad Kněžnou cca 8-11:00

Rychnov nad Kněžnou - Hradec Králové cca 11-13:00

Hradec Králové - Mnichovo Hradiště cca 14-16:00

Mnichovo Hradiště - Praha 16+

 

 

vůz:

 

Škoda Octavia 1 RS, liftback, stříbrná metalíza, samolepka vlevo na 5dv., zn. mírně ťuknutý pravý zadní nárazník.

 

SPZ: 3SB xxxx

 

 

Za fotku platím 5 piv :ph34r::beer:

 

PS: dálnice v oblibě moc nemám ale úplně se jim nevyhnu

Upraveno uživatelem Footman
Odkaz ke komentáři

Vypisuju hon na octávku :-)))

 

 

zítra mám trasu:

 

Praha - Řevničov cca 7-8:00

Řevničov - Rychnov nad Kněžnou cca 8-11:00

Rychnov nad Kněžnou - Hradec Králové cca 11-13:00

Hradec Králové - Mnichovo Hradiště cca 14-16:00

Mnichovo Hradiště - Praha 16+

 

 

vůz:

 

Škoda Octavia 1 RS, liftback, stříbrná metalíza, samolepka vlevo na 5dv., zn. mírně ťuknutý pravý zadní nárazník.

 

SPZ: 3SB xxxx

 

 

Za fotku platím 5 piv :ph34r::beer:

 

PS: dálnice v oblibě moc nemám ale úplně se jim nevyhnu

To se rovnou u mě zastav Lány a Řevničov jsou kousek od sebe :) :palec:

Odkaz ke komentáři

Po hodně dlouhé době nový úlovek :-)

 

Včera na D1 směr Praha, kolem třetí hodiny na cca 120km - hnědá O3 Combi, nálepka vlevo dole na pátých dveřích, RZ ani foto jsem bohužel nestihl.

nebylo to spis na levym dolnim rohu zadniho okna?

 

ja jel vcera novym scoutem praha breclav brno prha a dneska praha veseli nad luznici, jind.hradec praha

 

:D

 

borg : ja te chytil uz dvakrat :)

Odkaz ke komentáři

PT : ted uz nevim, ale nasi maji tmave hnedou s nalepkou v levym dolnim rohu zadiho okna combiku :)

Kluci z Veseli : ja to mam vzdy na otocku, naskladany program, navic to byl last minute, jednani ve Fontee, pak Jindr.Hradec a pak presun smer Praha.

Borg : vse O1 jeste :) takze uz asi dlouho :)

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...