Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Dnes D1 35km směr Brno kolem 17:45 odchycen vittorio v OIII RS jedoucí směr Praha (na poslední chvíli jsem si všiml červené masky a tu jen tak někdo nemá). Byl to fofr :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

jirko to je nejake divne :)

 

ja ve ctvrtek v tu dobu byl uz skoro v Ostrave

vyrazel jsem rano smer Zlin, pak presun do Olomouce a konec v Ostrave.

Patek pak Ostrava > Palava :)

jinak vcera 20.6.

R10 smer Praha u pump MOL (jak jsou na obou stranach), nyni tesne pred omezenim

cca 17:30

stribrna nalestena O2 predFL Combi

RZ : 1SC XXXX

 

ridila slicna slecna brunetka, pokud jsem videl dobre

Odkaz ke komentáři
jirko to je nejake divne :)

 

ja ve ctvrtek v tu dobu byl uz skoro v Ostrave

vyrazel jsem rano smer Zlin, pak presun do Olomouce a konec v Ostrave.

Patek pak Ostrava > Palava :)

 

jinak vcera 20.6.

R10 smer Praha u pump MOL (jak jsou na obou stranach), nyni tesne pred omezenim

cca 17:30

stribrna nalestena O2 predFL Combi

RZ : 1SC XXXX

 

ridila slicna slecna brunetka, pokud jsem videl dobre

Él presidento, to byla moje žena. Mám Tě pozdravovat ;)

 

Odesláno z mého E5823 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

prezident si vyjede do Ostravy a ani nedá vědět.... styď se :D

Viš co, ja jsem rad, ze dorazim na hotel, vecere, usednu ke kompu a jedu dalsi pracovani :(

Byla to docela rychlovka.

 

Él presidento, to byla moje žena. Mám Tě pozdravovat ;)

Super :) Já ji nechtěl znervozňovat blikanim nebo tak, když jsem viděl, že neřídí muž :)

Odkaz ke komentáři

Tak jsem konečně taky na někoho natrefil...pak, že v Pardubicích nerostou...sice ňákej Ital...ale z klubu! Kterejpak? B)

Na nějakej kontakt/pozdrav nebyl bohužel prostor.

 

post-14250-0-27166100-1466600029_thumb.jpg

 

Tak mi napadlo - jak se jednoduše přihlásit k příslušnosti ke klubu při pohledu zepředu? Když na někom uvidím vzadu nálepku a budu na něj blikat, troubit nebo mávat jakože soukmenovec, tak mně třeba prudší povaha půjde rozbít hubu...v lepším případě si bude myslet, že mu něco upadlo nebo něco nefunguje...

 

Nějaká tabulka/mávátko OctaviaClub? :lool:

Upraveno uživatelem borlan
Odkaz ke komentáři

Tak kdo to dneska mrskal po okruhu ve stribrne jednicce kombi,vzadu reklama na Zamberk a tusim tahl vozik,predjizdel jsem a troubil jak blazen i zamaval ze stresniho okna,cas cca 14:15 misto na okruhu od letiste zhruba u sjezdu na repy,,musim mrknout do kamery...

Upraveno uživatelem magnum67
Odkaz ke komentáři

To jsem byl já :) jsem si říkal, kdo na mě troubí, ale jak jsem uviděl šedou trojkovou RSku a stříbrný kola, tak mi bylo hned jasný, že jsi to Ty :D taky jsem troubil na pozdrav.

 

PS: sice jsem si ji nestihl moc prohlídnout, ale RSku máš parádní ;)

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...