Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Dnes v 10:30 v Liberci - bílá O2 FL combi s "S"kovou značkou a s nálepkou na předním skle.

Bohužel nemám foto, protože jela za mnou a to od Babylonu směrem do centra. Jel jsem modrou O2 FL combi, bohužel bez klubové nálepky, tak mě řidič neměl šanci odhalit.

Odkaz ke komentáři

Tuhle Octu vídám dlouho a docela často. Klubovou samolepku má podle mě ale chvíli. Poface O2 s RS nárazníkem, kola ve stylu BBS RS, možná HRE - kola jsem vidět jen z dálky, se zlatými středy. Často parkuje u Benziny v Kralupech, tipnul bych to něžné pohlaví.

post-31880-0-00896400-1471723793_thumb.jpg

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři

Dnes v 10:30 v Liberci - bílá O2 FL combi s "S"kovou značkou a s nálepkou na předním skle.

Bohužel nemám foto, protože jela za mnou a to od Babylonu směrem do centra. Jel jsem modrou O2 FL combi, bohužel bez klubové nálepky, tak mě řidič neměl šanci odhalit.

Jj to jsem byl já ;) ale koukal jsem si měl dát varovky ;)

 

Upraveno uživatelem lukas1s1
Odkaz ke komentáři

Včera kolem 18:45 stříbrná O2 face. Jel jsem za Tebou od ulice V Holešovičkách nahoru na D8. Před sjezdem na OC Letňany, jsem Tě předjel, zablikal všema čtyřma a odbočil na OC Letňany. Byl jsem ve žluté O1RS bez označení Octavie Clubu.

post-31880-0-97962900-1472327421_thumb.png

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...