Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Jojo jediný štěstí, že běžely jak běžely.  To jedno velký jsem jen líznul naštěstí, odnesl to jen nárazník a vodící lišta nárazníku. Takže dočasně poskládané a nový už čeká na lak. ;) co jsem postrácel jsem posbíral. Jinak to odneslo 8 selat na místě a jedno velký se chvíli klepalo na silnici a pak uteklo

31284068_10209286620041456_1958839961281101824_n.jpg

Odkaz ke komentáři
V 6. 5. 2018 at 20:30, JardaFuxa napsal:

Vím Jak ti je. Já trefil malý podsvinče Trafikem přimo na prostředek auta v cca 130km/h mi vyběhlo pod svodidlama z přivaděče. Užasnej zážitek 250 km od domova a o půlnoci. Dvě hodiny jsme čekali na odtah a pak čtyři hodiny cesta. Už nikdy víc 

Upraveno uživatelem Mirouch76
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...