Přejít na obsah

Tiguan R-line 2.0 tdi, 4 motion and emotion


Doporučené příspěvky

Q5 a Touarega nesrovnávejte.projeďte se v tom a zjistíte proč.

Jar_DO bolest ventilků sice odstraněny jsou,ale uvidí se,jak se osvědčí uzavřený systém vzduchu-resp.plynu který tam je.

Starší Turek má kompresor,když to někde unikne,dofoukne si,nový to nemá.Jsme zvědav,jestli s tím budou problémy či nikoli.No já mám 2007 s 103000km a musím zaklepat zatím bez problému (neberu provozní věci jako u každého jiného auta)

Odkaz ke komentáři

no přiznám se, že vážně nevím.. nebo r-line žlutou třeba :prcprc:

 

uvidím ale ta červená mi přišla jako nejsportovnější barva.. možná bych mohl udělat anketku :-)

 

to Lancelot: žádný chip nejsem cip.. :lol: ale vážně, těch 103kW není žádný závodník ale v S-režimu to jede slušně.. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Viktore, to jsi napsal moc pěkně.. :lol:

 

dnes jsem potkal před barákem bílou S6 a pak ještě bílou 5tku bramboru v combi a obě auta měla černé alu.. takže barva bude černá.. buď matná jako ty lemy, díky Lancelote a nebo antrazit.. uvidíme.. teď musím vydražit nějaký hliníky na e-bay a pak jdu do toho..

 

jinak ještě ukázka jak pěkně fungují adaptivní světlomety v mlze, jede-li před váma auto :prcprc:

kvalita nic moc, japko není žádná zrcadlovka.. :lol:

post-131-0-90337600-1366668514_thumb.jpg

post-131-0-90743500-1366668737_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Doporučuju dát dva svislé proužky vedle sebe v místě EU CZ, další dva v místě nálepek ME a STK a jeden za poslední číslici, já lepil celkem 3 vrstvy pásky na sebe, aby byla značka va vzduchu a její okraje se nedotýkaly laku a taky aby to za ní "větralo", spotřeba celkem - dvě balení pásky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...