Přejít na obsah

Amundsen


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

mám navigaci Amundsen a jsem z ní hotovej, je to moje první vestavěná navigace, předtím 1x mio, 1x tomtom pokaždé v ceně cca 4000,- Kč, ale tato Simply Clever věc je úplně na () ! téměř nezná čísla popisná ani ve velkých městech, nezná některé silnice po kterých se jezdí cca 2-3 roky a naopak honí mě na silnice které již neexistují. Takže pokud někdo zvažujete tuto navigaci za mě nedoporučuji.

Odkaz ke komentáři

není to "chyba" navigace, ale mapových podkladů. I ty se dají aktualizovat, ale je potřeba počítat s tím, že se u vestavěných navigací mapové podklady aktualizují 1x ročně a např. verze map pro rok 2013 je ke stavu 4Q/2012. Z legislativních důvodů není možné do mapových podkladů zanášet např. úseky ve výstavbě, které se neotevřou do dalšího kvartálu (to je nevýhoda oproti mobilním navigacím).

Ale když to někde znáš, nepotřebuješ jezdit podle navigace ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím všechny,

 

před dvěma týdny jsem provedl aktualizaci map na verzi ECE 2015, vše proběhlo OK. Když ale stisknu tlačítko VOICE a pokusím se zadat cíl pomocí hlasových povelů, systém odpoví, že pro tuto zemi není hlasové ovládání podporováno ať pokračuji ručně na displeji. Před aktualizací tohle fungovalo bez problémů. Má někdo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím,

 

Mám z rádia vyvedený USB port. Zkoušel jsem tam připojit 2,5" 160GB disk v krabiččce ICY BOX USB3.0 z Alzy. Disk to nenačítalo. Pak jsem připojil starší 1TB WD My Passport USB 2.0 a ten chodí bez problémů. Akorát, nejspíš kvůli delší inicializaci, začne přehrávání pokaždé od začátku. Takže uvažuju o nějaké větší SD kartě. Zajímalo by mě, zda lze pro přehrávání muziky použít SD karty 64 a 128GB. V návodu píšou, že je jsou podporovány 32GB.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

Prosím o radu, je potřeba při výměně Swinga za Amundsen menit skrze Amundsena jednotku komfortu nebo je to fuk? Mám takovou napůl soc verzi, sic aut. klima, tempomat, zadní PDC, ovládání na volantu rádia bez Hf(volant vyměněn za verzi s tlačítky HF) výhřev sedaček, bez start stopu, bez xenonu, bez Hf,nemám dešťové senzory, motor CKFC, rok výroby 2013,kombi.Je potřeba měnit podvolantovou jednotku nebo budou fungovat všechny tlačítka?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

Ahoj Lidi mam OIII před FL  myslím že mám Amundsen a měl bych dotaz ohledně jendoho nastavení v menu.

Jde mi o to že chci aby se mi nevypínala funkce zhasínání automatického vypínání displeje po 10s.

když to nastavím funguje to než znova vytahnu klíče a znovu nastartuju nechává si to paměť ale tato funkce se znovu deaktivuje.

jde to nějak jinak vyřešit?? díky 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...