Přejít na obsah

Bolero


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Tak po 5-ti mesicich cekani muzu konecne ridit RS. Chytil jsem ale mozna prvni nemocnou vlastovku - kombinace bolero + bluetooth + samsung galaxy s4. Mam problem s vytacenim z auta. Kdyz vytvorim profil, tak vse funguje jak ma. Pokud ale odejdu z auta (s telefonem) a pote se k nemu vratim, tak auto telefon najde, vzajemne se proparuji, kdyz vytacim z mobilu, tak handsfree v aute je funkcni, ale kdyz nalistuji telefonni cislo pres vozidlo a chci ho vytocit, tak behem 1-2 vterin se zobrazi chybove hlaseni (nic nerikajici) a cislo nevytoci.

 

Nezkousel jsem zatim s jinym telefonem, nemate nekdo zkusenost? Cisla mam ulozene s predvolbami +42.

Odkaz ke komentáři

U mna je problem ten ze jednoducho bolero vidi cislo ako "+42X YYYZZZQQQ" a ocividne mu tam vadi ta medzera. To sa mi obcas deje ked vytacam zo zoznamu resp. z poslednych hovorov. Pri hlasovom vytacani problem nikdy nemam.

Nemas aj problem ze ak si ulozis tych 5 ludi na tlacidla rychlej volby na displeji bolera, ze sa ti tie kontakty zmazu? napr. po dni, dvoch, to mam zmazane na defaultne predvolby... :-/

Odkaz ke komentáři

U mna je problem ten ze jednoducho bolero vidi cislo ako "+42X YYYZZZQQQ" a ocividne mu tam vadi ta medzera. To sa mi obcas deje ked vytacam zo zoznamu resp. z poslednych hovorov. Pri hlasovom vytacani problem nikdy nemam.

Nemas aj problem ze ak si ulozis tych 5 ludi na tlacidla rychlej volby na displeji bolera, ze sa ti tie kontakty zmazu? napr. po dni, dvoch, to mam zmazane na defaultne predvolby... :-/

 

Mezeru na boleru nevidim (v outlooku ji ale mam). Zvlastni je, ze po prvnim sparovani a vytvoreni profilu je vytaceni funkcni. Vsiml jsem si ale, ze po opetovnem pripojeni mobilu dochazi k opetovnemu importu kontaktu - jde to videt v nastaveni telefonu, jak tam ty kontakty opetovne priskakuji (mozna tomu u skodovky rikaji synchronizace). Treba ten problem bude nekde tady, ze se to spatne sesynchronizuje a pri vytaceni se do telefonu posila jine id kontaktu, telefon to pak odmitne (ale je to jen teorie).

 

Lidi se mi z rychle volby zatim nemazou, ale mam to jen 4 dny, tak uvidim.

Odkaz ke komentáři

Tak po 5-ti mesicich cekani muzu konecne ridit RS. Chytil jsem ale mozna prvni nemocnou vlastovku - kombinace bolero + bluetooth + samsung galaxy s4. Mam problem s vytacenim z auta. Kdyz vytvorim profil, tak vse funguje jak ma. Pokud ale odejdu z auta (s telefonem) a pote se k nemu vratim, tak auto telefon najde, vzajemne se proparuji, kdyz vytacim z mobilu, tak handsfree v aute je funkcni, ale kdyz nalistuji telefonni cislo pres vozidlo a chci ho vytocit, tak behem 1-2 vterin se zobrazi chybove hlaseni (nic nerikajici) a cislo nevytoci.

 

Nezkousel jsem zatim s jinym telefonem, nemate nekdo zkusenost? Cisla mam ulozene s predvolbami +42.

Já mám Bolero spárované s SG4 už 2 měsíce a zatím žádný problém. Kontakty ale načítá někdy dost dlouho (mám jich ale 800 i s fotkama a někdy velkýma). Ale ty co mám na rychlé volbě načte hned (do několika vteřin) a hned je můžu používat. Otvírám si bránu telefonem. Vždy se znovu spáruje a vytáčení jede. Mám i hlasové. Akorát jsem zjistil, že pokud mám u kontaktu uložený místo jména jen organizaci, tak to Bolero nenajde.

Odkaz ke komentáři

MS70: Mám Bolero s hlasovým ovládaním, SGS4 a už 6 mesiacov žiaden problém. Telefón sa automaticky pripojí po zapnutí zapaľovania, synchronizácia je rýchla, aktualizácia zoznamu prebehne vždy po pripojení v pribehu pár sekúnd. Párovanie som robil tak, že som z telefónu dal vyhľadat BT zariadenia a pripojil telefón k autu, samozrejme nastavil som plnú autorizáciu na prístup vrátane synchro kontaktov. Bez problémov to fungovalo s Bolerom s SW 0420 aj najnovším 0435. Ešte drobný postreh, v SGS4 mám aktuálnu originál ROM priamo od Samsungu, žiadnu upravovanú.

Odkaz ke komentáři

Tak mam problem stale, ale mozna to vypada na ulozene adresy v telefonu. Jednak mam u nich mensi pocet, nez hlasi bolero a kdyz se snazi o synchronizaci, tak mi ukazuje napr. 263/264 a v tomto poctu se zastavi. Je mozne, ze by synchronizace z nejakeho duvodu nedobehla?

 

A jeste dve otazky z jineho soudku

- hlasove vytaceni. Chapu to spravne, ze je to jen softwarova funkce radia? (kdyz funguje handsfree, tak mikrofon v aute je :).

- novy FW pro bolero. Lze nahrat (resp. sehnat) jen v servise?

 

Odkaz ke komentáři

PiZi- dnes sa stretnem s igorom (160R) aby vymontoval moje bolero ( mam O2 FL MR2011), doma ho updatne a niekedy pondelok/ utorok ho dame naspat. ak vydrzis dovtedy, dam ti nejaku spatnu vazbu ako to ide s novsim fw. mobil mam Blackberry Q10.

 

Diky moc, ale uz to asi mam. Problem nastane v okamziku, kdy se na S4 zamkne obrazovka. V tu chvili dana chyba pri pokusu vytoceni z auta. Pokud S4 odemknu, tak vse ok.

 

Takze asi problem telefonu. Jdu tedy hledat neco, co by mobil pri bluetooth pripojeni nechalo odemknute, automaticky zamek nechci rusit.

 

160R, MS70: pokud budete mit chut, zkuste to overit (zamknout display S4 a nasledne zkusit z auta neco vytocit - napr. pres rychlou volbu).

Odkaz ke komentáři

 

Diky moc, ale uz to asi mam. Problem nastane v okamziku, kdy se na S4 zamkne obrazovka. V tu chvili dana chyba pri pokusu vytoceni z auta. Pokud S4 odemknu, tak vse ok.

 

Takze asi problem telefonu. Jdu tedy hledat neco, co by mobil pri bluetooth pripojeni nechalo odemknute, automaticky zamek nechci rusit.

 

160R, MS70: pokud budete mit chut, zkuste to overit (zamknout display S4 a nasledne zkusit z auta neco vytocit - napr. pres rychlou volbu).

 

Já tak běžně volám. Právě přes rychlou volbu. Telefon mám skoro vždy "usnutý". Vždy se pak na telefonu objeví dialog volání a po skončení hovoru zase obrazovka zčerná. Nikdy mi to neblblo. I když jsem měnil verzi OS v telefonu. Na telefonu mám taky ofiko OS.

 

Dnes jsem také zkoušel vytočit číslo i při vypnutém Boleru jen ovládáním na volantu. Rádio se na probíhající hovor zaplo a pak zase poslušně zhaslo.

Odkaz ke komentáři

Dobrý den,mam přední a zadní senzory a potřeboval bych poradit proč se mi někdy při parkování oběví v rádiu na panelu auto ze senzory pouze v rámečku na necelé půlce rádia ve směru jízdy(viz. foto) a někdy na ležato přez celý displey.Chtěl bych,aby to vždy bylo přez celý displey.A také proč mi to stále píše překontrolujte dráhu?Ptal jsem se prodejce a nevěděl,prý se stim ještě nesetkal.Děkuji předem za odpověd

post-36003-0-51886900-1398886152_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Když dáš zpátečku (nebo zapneš senzory ručně tlačítkem) tak se zobrazí velké auto, pokud se zobrazení zapne samo třeba tím, že se přiblížíš k překážce zepředu tak se ukáže jen to malé zobrazení,

"zkontrolujte dráhu" je psáno vždy, když se zobrazují senzory, jen takové upozornění že jsi k něčemu blízko...i když tam nic není.

Odkaz ke komentáři

Dobrý den,mam přední a zadní senzory a potřeboval bych poradit proč se mi někdy při parkování oběví v rádiu na panelu auto ze senzory pouze v rámečku na necelé půlce rádia ve směru jízdy(viz. foto) a někdy na ležato přez celý displey.Chtěl bych,aby to vždy bylo přez celý displey.A také proč mi to stále píše překontrolujte dráhu?Ptal jsem se prodejce a nevěděl,prý se stim ještě nesetkal.Děkuji předem za odpověd

 

Parkovaci obrazek ti naskakuje pri doprednem parkovani. Da se vypnout v nastaveni vozu, parkovaci senzory. Je tam automaticka aktivace...

Odkaz ke komentáři

Poradim ti len k hlaske "zkontrolujte drahu", to mi totiz zobrazuje aj bolero na O2 FL, a mam pocit ze je to len upozornenie ze si tu cestu mas skontrolovat tak ci tak, a neverit boleru na 1000000% :)

 

Děkuji za odpověd.Když ptřebuji jed dopředu nebo do zadu,tak přece nepotřebuji upozornit :smich: vždy na kontrolu dráhy.Příde mi to jako zbytečná hláška.Mam docela úzký vjezd do garáže a zatim mi senzory ukazují na 100%,jen nevim proč se to přepíná.

 

Parkovaci obrazek ti naskakuje pri doprednem parkovani. Da se vypnout v nastaveni vozu, parkovaci senzory. Je tam automaticka aktivace...

 

Chci je mít zaplé,ale chtěl bych,aby i dopředu bylo auto přez celý displey.Jde to nastavit?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Dobrý den. U autorádia bolero při spárování s mím nexusem 5 se mi načetl jen 1 kontakt, zbytek se mi nechce načíst, ale u druhého telefonu HTC One je vše v pořádku, nevíte, čím to může být ? Děkuji

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

zdravím.

 

Má někdo praktickou zkušenost s těmito úpravami, resp. s oním zařízením:

https://www.youtube.com/watch?v=5jwU4Z9lYcU
https://www.youtube.com/watch?v=tchHbDD0v5A&feature=c4-overview&list=UUHyrkoKvfiYmjMIBKDl02xA https://www.youtube.com/watch?v=I_BBrPj3iew#t=109

je tu ukázka se zrcadlením informací z displeje telefonu na autorádiu, navigace, kamera a další a další

vskutku více než interesantní videa, a podíváme-li se na stránky výrobce, nejedná se o žádné závratné pořizovací náklady:

http://www.axiom-russia.ru/produkcziya/

:-)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Vymena sim je rychla a muze pomoct... do bt jednotky muzes nacitat kontakty ze sim a nebo z telefonu a oboji... proc pomuze presne vymena sim nevim ale od androuidu 4.3 a vis se neco zmenilo se zabezpecenim bt verze 4... a ta muze mit problem se starymi sim... za vymenu nic nedas...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...