Přejít na obsah

Bolero


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Tak po 5-ti mesicich cekani muzu konecne ridit RS. Chytil jsem ale mozna prvni nemocnou vlastovku - kombinace bolero + bluetooth + samsung galaxy s4. Mam problem s vytacenim z auta. Kdyz vytvorim profil, tak vse funguje jak ma. Pokud ale odejdu z auta (s telefonem) a pote se k nemu vratim, tak auto telefon najde, vzajemne se proparuji, kdyz vytacim z mobilu, tak handsfree v aute je funkcni, ale kdyz nalistuji telefonni cislo pres vozidlo a chci ho vytocit, tak behem 1-2 vterin se zobrazi chybove hlaseni (nic nerikajici) a cislo nevytoci.

 

Nezkousel jsem zatim s jinym telefonem, nemate nekdo zkusenost? Cisla mam ulozene s predvolbami +42.

Odkaz ke komentáři

U mna je problem ten ze jednoducho bolero vidi cislo ako "+42X YYYZZZQQQ" a ocividne mu tam vadi ta medzera. To sa mi obcas deje ked vytacam zo zoznamu resp. z poslednych hovorov. Pri hlasovom vytacani problem nikdy nemam.

Nemas aj problem ze ak si ulozis tych 5 ludi na tlacidla rychlej volby na displeji bolera, ze sa ti tie kontakty zmazu? napr. po dni, dvoch, to mam zmazane na defaultne predvolby... :-/

Odkaz ke komentáři

U mna je problem ten ze jednoducho bolero vidi cislo ako "+42X YYYZZZQQQ" a ocividne mu tam vadi ta medzera. To sa mi obcas deje ked vytacam zo zoznamu resp. z poslednych hovorov. Pri hlasovom vytacani problem nikdy nemam.

Nemas aj problem ze ak si ulozis tych 5 ludi na tlacidla rychlej volby na displeji bolera, ze sa ti tie kontakty zmazu? napr. po dni, dvoch, to mam zmazane na defaultne predvolby... :-/

 

Mezeru na boleru nevidim (v outlooku ji ale mam). Zvlastni je, ze po prvnim sparovani a vytvoreni profilu je vytaceni funkcni. Vsiml jsem si ale, ze po opetovnem pripojeni mobilu dochazi k opetovnemu importu kontaktu - jde to videt v nastaveni telefonu, jak tam ty kontakty opetovne priskakuji (mozna tomu u skodovky rikaji synchronizace). Treba ten problem bude nekde tady, ze se to spatne sesynchronizuje a pri vytaceni se do telefonu posila jine id kontaktu, telefon to pak odmitne (ale je to jen teorie).

 

Lidi se mi z rychle volby zatim nemazou, ale mam to jen 4 dny, tak uvidim.

Odkaz ke komentáři

Tak po 5-ti mesicich cekani muzu konecne ridit RS. Chytil jsem ale mozna prvni nemocnou vlastovku - kombinace bolero + bluetooth + samsung galaxy s4. Mam problem s vytacenim z auta. Kdyz vytvorim profil, tak vse funguje jak ma. Pokud ale odejdu z auta (s telefonem) a pote se k nemu vratim, tak auto telefon najde, vzajemne se proparuji, kdyz vytacim z mobilu, tak handsfree v aute je funkcni, ale kdyz nalistuji telefonni cislo pres vozidlo a chci ho vytocit, tak behem 1-2 vterin se zobrazi chybove hlaseni (nic nerikajici) a cislo nevytoci.

 

Nezkousel jsem zatim s jinym telefonem, nemate nekdo zkusenost? Cisla mam ulozene s predvolbami +42.

Já mám Bolero spárované s SG4 už 2 měsíce a zatím žádný problém. Kontakty ale načítá někdy dost dlouho (mám jich ale 800 i s fotkama a někdy velkýma). Ale ty co mám na rychlé volbě načte hned (do několika vteřin) a hned je můžu používat. Otvírám si bránu telefonem. Vždy se znovu spáruje a vytáčení jede. Mám i hlasové. Akorát jsem zjistil, že pokud mám u kontaktu uložený místo jména jen organizaci, tak to Bolero nenajde.

Odkaz ke komentáři

MS70: Mám Bolero s hlasovým ovládaním, SGS4 a už 6 mesiacov žiaden problém. Telefón sa automaticky pripojí po zapnutí zapaľovania, synchronizácia je rýchla, aktualizácia zoznamu prebehne vždy po pripojení v pribehu pár sekúnd. Párovanie som robil tak, že som z telefónu dal vyhľadat BT zariadenia a pripojil telefón k autu, samozrejme nastavil som plnú autorizáciu na prístup vrátane synchro kontaktov. Bez problémov to fungovalo s Bolerom s SW 0420 aj najnovším 0435. Ešte drobný postreh, v SGS4 mám aktuálnu originál ROM priamo od Samsungu, žiadnu upravovanú.

Odkaz ke komentáři

Tak mam problem stale, ale mozna to vypada na ulozene adresy v telefonu. Jednak mam u nich mensi pocet, nez hlasi bolero a kdyz se snazi o synchronizaci, tak mi ukazuje napr. 263/264 a v tomto poctu se zastavi. Je mozne, ze by synchronizace z nejakeho duvodu nedobehla?

 

A jeste dve otazky z jineho soudku

- hlasove vytaceni. Chapu to spravne, ze je to jen softwarova funkce radia? (kdyz funguje handsfree, tak mikrofon v aute je :).

- novy FW pro bolero. Lze nahrat (resp. sehnat) jen v servise?

 

Odkaz ke komentáři

PiZi- dnes sa stretnem s igorom (160R) aby vymontoval moje bolero ( mam O2 FL MR2011), doma ho updatne a niekedy pondelok/ utorok ho dame naspat. ak vydrzis dovtedy, dam ti nejaku spatnu vazbu ako to ide s novsim fw. mobil mam Blackberry Q10.

 

Diky moc, ale uz to asi mam. Problem nastane v okamziku, kdy se na S4 zamkne obrazovka. V tu chvili dana chyba pri pokusu vytoceni z auta. Pokud S4 odemknu, tak vse ok.

 

Takze asi problem telefonu. Jdu tedy hledat neco, co by mobil pri bluetooth pripojeni nechalo odemknute, automaticky zamek nechci rusit.

 

160R, MS70: pokud budete mit chut, zkuste to overit (zamknout display S4 a nasledne zkusit z auta neco vytocit - napr. pres rychlou volbu).

Odkaz ke komentáři

 

Diky moc, ale uz to asi mam. Problem nastane v okamziku, kdy se na S4 zamkne obrazovka. V tu chvili dana chyba pri pokusu vytoceni z auta. Pokud S4 odemknu, tak vse ok.

 

Takze asi problem telefonu. Jdu tedy hledat neco, co by mobil pri bluetooth pripojeni nechalo odemknute, automaticky zamek nechci rusit.

 

160R, MS70: pokud budete mit chut, zkuste to overit (zamknout display S4 a nasledne zkusit z auta neco vytocit - napr. pres rychlou volbu).

 

Já tak běžně volám. Právě přes rychlou volbu. Telefon mám skoro vždy "usnutý". Vždy se pak na telefonu objeví dialog volání a po skončení hovoru zase obrazovka zčerná. Nikdy mi to neblblo. I když jsem měnil verzi OS v telefonu. Na telefonu mám taky ofiko OS.

 

Dnes jsem také zkoušel vytočit číslo i při vypnutém Boleru jen ovládáním na volantu. Rádio se na probíhající hovor zaplo a pak zase poslušně zhaslo.

Odkaz ke komentáři

Dobrý den,mam přední a zadní senzory a potřeboval bych poradit proč se mi někdy při parkování oběví v rádiu na panelu auto ze senzory pouze v rámečku na necelé půlce rádia ve směru jízdy(viz. foto) a někdy na ležato přez celý displey.Chtěl bych,aby to vždy bylo přez celý displey.A také proč mi to stále píše překontrolujte dráhu?Ptal jsem se prodejce a nevěděl,prý se stim ještě nesetkal.Děkuji předem za odpověd

post-36003-0-51886900-1398886152_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Když dáš zpátečku (nebo zapneš senzory ručně tlačítkem) tak se zobrazí velké auto, pokud se zobrazení zapne samo třeba tím, že se přiblížíš k překážce zepředu tak se ukáže jen to malé zobrazení,

"zkontrolujte dráhu" je psáno vždy, když se zobrazují senzory, jen takové upozornění že jsi k něčemu blízko...i když tam nic není.

Odkaz ke komentáři

Dobrý den,mam přední a zadní senzory a potřeboval bych poradit proč se mi někdy při parkování oběví v rádiu na panelu auto ze senzory pouze v rámečku na necelé půlce rádia ve směru jízdy(viz. foto) a někdy na ležato přez celý displey.Chtěl bych,aby to vždy bylo přez celý displey.A také proč mi to stále píše překontrolujte dráhu?Ptal jsem se prodejce a nevěděl,prý se stim ještě nesetkal.Děkuji předem za odpověd

 

Parkovaci obrazek ti naskakuje pri doprednem parkovani. Da se vypnout v nastaveni vozu, parkovaci senzory. Je tam automaticka aktivace...

Odkaz ke komentáři

Poradim ti len k hlaske "zkontrolujte drahu", to mi totiz zobrazuje aj bolero na O2 FL, a mam pocit ze je to len upozornenie ze si tu cestu mas skontrolovat tak ci tak, a neverit boleru na 1000000% :)

 

Děkuji za odpověd.Když ptřebuji jed dopředu nebo do zadu,tak přece nepotřebuji upozornit :smich: vždy na kontrolu dráhy.Příde mi to jako zbytečná hláška.Mam docela úzký vjezd do garáže a zatim mi senzory ukazují na 100%,jen nevim proč se to přepíná.

 

Parkovaci obrazek ti naskakuje pri doprednem parkovani. Da se vypnout v nastaveni vozu, parkovaci senzory. Je tam automaticka aktivace...

 

Chci je mít zaplé,ale chtěl bych,aby i dopředu bylo auto přez celý displey.Jde to nastavit?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Dobrý den. U autorádia bolero při spárování s mím nexusem 5 se mi načetl jen 1 kontakt, zbytek se mi nechce načíst, ale u druhého telefonu HTC One je vše v pořádku, nevíte, čím to může být ? Děkuji

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

zdravím.

 

Má někdo praktickou zkušenost s těmito úpravami, resp. s oním zařízením:

https://www.youtube.com/watch?v=5jwU4Z9lYcU
https://www.youtube.com/watch?v=tchHbDD0v5A&feature=c4-overview&list=UUHyrkoKvfiYmjMIBKDl02xA https://www.youtube.com/watch?v=I_BBrPj3iew#t=109

je tu ukázka se zrcadlením informací z displeje telefonu na autorádiu, navigace, kamera a další a další

vskutku více než interesantní videa, a podíváme-li se na stránky výrobce, nejedná se o žádné závratné pořizovací náklady:

http://www.axiom-russia.ru/produkcziya/

:-)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Vymena sim je rychla a muze pomoct... do bt jednotky muzes nacitat kontakty ze sim a nebo z telefonu a oboji... proc pomuze presne vymena sim nevim ale od androuidu 4.3 a vis se neco zmenilo se zabezpecenim bt verze 4... a ta muze mit problem se starymi sim... za vymenu nic nedas...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...