Přejít na obsah

Bolero


Doporučené příspěvky

Ehm: Mne sa tie fotky kontaktov nepodarilo spraviť žiadnym spôsobom. Ani na SGS4 s posledným Androidom a ani na iPhone s IOS7 ani novým 8.

 

Čo sa týka updatu SW Bolera, oficiálne k dispozícii na stiahnutie nie je žiadna verzia. Ja k dispozícii aktuálnu verziu mám, ale nemôžem ju verejne šíriť. Osobne spraviť update viem, ale SD kartu s tým novým SW z ruky dať nemôžem.

Odkaz ke komentáři

Ad problem s fotkami kontaktov - este taka drobnost ma napadla, dufam, ze mate zapnutu volbu "Zobrazit obrázky pro kontakty" v nastaveni radia (v casti Phone, vid manual k radiu str. 38).... :), na stranke http://www.skoda-auto.sk/servis/podporovane-pristroje je uvedeny zoznam podporovanych telefonov (ktore podporuju aj import obrazkov).

 

Mam dalsi problem: Chcem vyuzivat USB konektor v aute len na nabijanie telefonu. Radio sa ale sprava tak, ze vzdy ked pripojim telefon USB kablom k autu, radio zacne automaticky scanovat pripojeny telefon ako USB disk. Sucasne sa vypne prehravanie z SD karty a radio sa snazi prehravat pesnicky ulozene na telefone. Nasledne musim manualne prepnut vstup pre prehravanie na SD kartu.

Nejde nejako nastavit, aby sa po pripojeni USB zariadenia k autu automaticky neprepinal vstup prehravania na "USB disk"?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Guest Václav Votava

Dobrý den, potřeboval bych poradit.Jedná se o slideshow u DAB vysílání. Při poslechu rádií, které nemají v paměti rádia loga , jde konkrétně o stanici Seejay či Gama rádio, které koncern v paměti zatím nemá, se mi během slideshow nezobrazuje po nahrátí logo v plné velikosti ( u radia beat , radia 1 a dalších ano ) Během 2minutového načítání loga mi svítí malinké logo a až po načtení slideshow je logo v normální velikosti. zkoušel jsem nahrávat přes usb všechny formáty log png, gif, jpg apod. poté i různé velikosti log a velikost je stále malá. nevíte, jak mohu loga nahrát přímo do paměti přístroje , aby se mi logo zobrazovalo normálně ve velké velikosti? Jedná se o DAB příjem. zajímavé je, že ve slideshow mám stará loga českého rozhlasu ve velkém, přitom na předvolbách mi svítí loga nová, co jsem si sám nahrál, proto jsem usoudil, že loga ze slideshow přístroj čerpá nejspíše z koncernového úložiště v paměti rádia. Děkuji

Odkaz ke komentáři

Díky za informace. U H40 mám SW 0421 a občas se mi stane, že se mi "zamrzne" displej. Nereaguje na dotyk. V servise standartní odpověď - závada se neprojevila, v případě, že se mi to stane znovu, mám to natočit.

Zkusím je upozornit na aktuální verzi SW.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Čo sa týka problémov s sw rádií/navigácií, tak Bolero je dá sa povedať asi najviac problematické - vadné displeje, vadné MIB jednotky... Ak ti mrzne displej a podarí sa ti spraviť video, máš vyhraté. Nemusíš závadu presne predviesť v servise, stačí ukázať video. Pri reklamáciách MIB má totiž servis nutnosť doložiť video ako dôkaz problému a keď ho nedoložia, tak reklamáciu im výrobca neuzná. Je jedno, či video spravia oni v servise, alebo ty sám mimo servisu. Ja som takto svoje ešte vtedy Bolero menil 2x. Raz vadný displej, presne to čo píšeš, že zamŕzalo zobrazenie a nereagoval dotyk a potom aj samotná jednotka, mala výpadky zobrazenia údajov z palubného počítača počas jazdy. Konkrétne teda palubný na budíkoch zobrazoval všetky spotreby aj časy jazdy, ale na rádiu boli miesto hodnôt len "---".

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Patrik: V diagnostike sa prepneš do vývojárskeho režimu a aktivuješ to v kódovaní spolu so servisným menu, potom sa prepneš do normálneho režimu, rádio reštartneš a následne keď podržíš tlačítko Setup niekoľko sekúnd, si v tzv Green menu, kde jedna z položiek je Picture Viewer.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravim,

mam problem s hlasitostou radia po nastupeni do vozidla. Nasimulovanie problemu:

1) nastivim na radiu hlasitost =0 (mute)

2) vystupim z auta a zamknem auto

3) pockam cca 15min (mozno staci mensia doba)

4) zapnem zapalovanie -> automaticky sa zapne radio, ale hlasitost nie je 0 (mute) ale cca 3stupen (cize potichu hraje radio/CD/MP3)

 

V pripade, ze:

1) nastivim na radiu hlasitost =0 (mute)

2) vypnem zapalovanie a nasledne zapnem zapalovanie -> automaticky sa zapne radio a hlasitost je 0 (mute)

Reklamoval som to v servise pri garancke, cudovali sa, ze to takto funguje, ale nevedeli problem odstranit (vraj radio pri zapnuti testuje repraky a preto nastavi min hlasitost). Neviete co s tym?

 

Stve ma to, lebo jazdim s mutnutym radiom (zapinaju sa mi len dopravne spravy), cize vzdy po prichode do auta musim radio mutovat.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravím.... nevíte prosím, jestli se dají "odblokováním" nového Bolera, přehrávat i video soubory...?? děkuji... :-) T.


 

 

Zdravim,

mam problem s hlasitostou radia po nastupeni do vozidla. Nasimulovanie problemu:

1) nastivim na radiu hlasitost =0 (mute)

2) vystupim z auta a zamknem auto

3) pockam cca 15min (mozno staci mensia doba)

4) zapnem zapalovanie -> automaticky sa zapne radio, ale hlasitost nie je 0 (mute) ale cca 3stupen (cize potichu hraje radio/CD/MP3)

 

V pripade, ze:

1) nastivim na radiu hlasitost =0 (mute)

2) vypnem zapalovanie a nasledne zapnem zapalovanie -> automaticky sa zapne radio a hlasitost je 0 (mute)

Reklamoval som to v servise pri garancke, cudovali sa, ze to takto funguje, ale nevedeli problem odstranit (vraj radio pri zapnuti testuje repraky a preto nastavi min hlasitost). Neviete co s tym?

 

Stve ma to, lebo jazdim s mutnutym radiom (zapinaju sa mi len dopravne spravy), cize vzdy po prichode do auta musim radio mutovat.

Toto se nastavuje samostatně v menu ZVUK

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím.... nevíte prosím, jestli se dají "odblokováním" nového Bolera, přehrávat i video soubory...?? děkuji... :-) T.

 

Bolero nevie a nebude nikdy vedieť prehrávať video súbory. Jediné, čo sa dá odblkovať, je v podstate zbytočný prehliadač fotiek na Bolerách generácie MIB1, ktorý je na MIB2 uvoľnený už z výroby.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím. Mám MR2015, kupoval jsem jako oční vůz a moje Bolero hraje strašně. Když pustím hudbu z flashky, nebo mobilu, je to jakž takž dobré, ale když chci poslouchat rádio, hraje hrozně slabě a bez basů. Dříve jsem měl RNS 310 alias Amundsen a to hrálo výrazně lépe. Dá se s tím něco dělat?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...