Přejít na obsah

Bolero


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

zdravim, mám dvě otázky.... jde na boleru dát něco jako spořič obrazovky? chtěl bych tam mít za jízdy když poslouchám radio a nepřepínam stanic tak aby tam po chvilce naběhli ty analogovy hodiny....

 

a druhá otázka.. jak to máte s hlasovým ovládáním? funguje vám ? mám iphone 7 (pokud na tom záleží) stisknu tlacitko na hlas.ovládání a nic se nestane.. jde to nejak nastavit? nebo mám smulu...

 

diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravím. Kúpil som Octaviu 11/2014 modelový rok 2015 a je tam rádio bolero bez navigácie (generácia MIB 1 ) . Chcem sa spýtať dalo by sa prerobiť aspoň na bolero MIB 2 ?? Ide mi hlavne o spárovanie s telefónom cez smart link kde by som mohol využívať navigáciu v telefóne. Plus koľko by približne táto úprava stála? :) Ďakujem za odpoveď


Odkaz ke komentáři

Zdravím mám problém s Octavia 3, rok výroby 2014, nie je to auto v záruke, nakoľko je to dovoz z Nemecka. Problém je v tom, že mi nejde zvuk do reproduktorov, ani z rádia, ani z cd a ani navigácie. Vie mi niekto poradiť? Rady typu zájdi do autorizovaného servisu mi nepíšte. Číslo jednotky multimediálneho zariadenia je 5E0035020A. A zaujímalo by ma či ju môžem zameniť za inú jednotku s iným označením, ale z Octavie III. Ďakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat při zmáčknutí startovacího tlačítka se rozsvítí přístrojová deska a na palubním pc se zobrazí logo škoda, ale na autorádiu balero nic.Po chvilce se tam jen ukážou hodiny.Ale dříve se tam logo zobrazovalo.Dá se to někde v menu nastavit?Nebo to musí nastavit škodo servis.Děkuji

Odkaz ke komentáři

Piterr:

Ak rádio vypneš tlačítkom, tak pri zapnutí zapaľovania sa samé nezapne a zostanú na ňom svietiť len hodiny. Vtedy skús rádio zapnúť ručne a potom znova vypni zapaľovanie. Keď potom to zapaľovanie zapeš znova, tak už by sa malo zapnúť aj rádio automaticky, vrátane úvodného Škoda loga a jeho animácie.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o rok později...

Ahoj, mám nově OIII s Bolerem, r.v.04/2016. Na radiu se mi neukazuje při změně teploty (climatronic) žádná informace a bylo by fajn, kdyby tomu tak bylo. 

A ještě jsem se chtěl zeptat na smart link. Píše mi to, že bych měl použít nějaký aktivační klíč. Jde to nějak odblokovat? Tato fce je celkem fajne když tam nemám navigaci

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, mám k Boleru tři dotazy:

1. Občas se mi samovolně odpojí Apple CarPlay a musím ho ručně aktivovat zpět přes tlačítko APP na Boleru - kde může být problém?

2. Když vložím SD kartu, na které jsou složky písniček, lze nějak přepínat mezi celými složkami aniž bych musel skákat po jednotlivých písničkách?

3. Mám auto cca 3 týdny a už se mi několikrát celé Bolero seklo... v různých režimech, v různých situacích... WTF???

Díky za případné rady! :smile:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny. Mám O3 FL 2018 a mám tam autorádio Swing a chtěl bych to vyměnit za celoskleněný panel rádia Bolero. Není tady někdo kdo by mi s tím pomohl nebo neznáte někoho kdo to zvládne?? Jen se chci zeptat jestli je k tomu nutné multimediální zařízení do kastlíku? Já ho nepotřebuju CD už nemám a SD karty nepoužívám stačí mi Bluetooth a zobrazení zadních parkovacích sensorů. Předem všem děkuju moc mi s tím pomůžete. 

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Ahoj všem,

mohli by jste mi prosím pomoci s usb zdrojem. USB zástrčka pod infotainmentem ( Bolero) mi funguje jen jako nabíječka mobilu ale nemohu jí využít jako zdroj mp3,obrázků atd. Při výběru zdroje je ikona usb šedivá a nelze vybrat. Musí se nějak dodatečně aktivovat?

Děkuju

Odkaz ke komentáři

Zkus jiny usb kabel. Nektere kabely jsou pouze nabijeci.

Pokud chces overit jestli kabel je pouze nabijeci, da se to jednoduse pomoci multimetru - ,,propipnout" by mely jit pouze dve krajni zily. 

A nebo kabrl pripojit k PC s telefonem, a pokud bude taky jrn nabinet a nrbudes mit moznost prenosu dat, tak jr nabijeci 🙂

Kabel byva i tenci a ohebnejsi,kdyz je pouze nabijeci 🙂

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...