Přejít na obsah

Bolero


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
V ‎25‎.‎6‎.‎2019 at 7:23, Lap Dog 1 napsal:

Ahoj, mám nově OIII s Bolerem, r.v.04/2016. Na radiu se mi neukazuje při změně teploty (climatronic) žádná informace a bylo by fajn, kdyby tomu tak bylo. 

A ještě jsem se chtěl zeptat na smart link. Píše mi to, že bych měl použít nějaký aktivační klíč. Jde to nějak odblokovat? Tato fce je celkem fajne když tam nemám navigaci

 

Díky

co ten smart link mam to same koupil jsem auto a nemam k tomu ten klic da se nejak sehnat za dobře peníze a ne za palku

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Na Boleru (červenec 2014, MR 2015) se při změně kontaktu nedá nastavit fotka kontaktu. U stávajících kontaktů fotky jsou a šlo fotky měnit bez problémů. V rádiu je stále stejný software a nikdy nebyl přehráván. Tak teď mám jeden kontakt bez fotky. Nechci to zkoušet dál, aby nebyly dva a více kontaktů bez fotky. Netušíte čím to může být?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím pánové, bude to pro mnohé asi stupidní dotaz, ale nenašel jsem zatím spolehlivou odpověď. Dostalo se mi do ruky Bolero z Octavie 2 FL. Chtěl bych si ho dát do své O2 FL MR2013, kde mám aktuálně Swing s BT. Otázka zní, umí tahle verze Bolera přehrávat písničky z telefonu přes BT? Případně ovládat multifunkcí na volantu? 

Díky!  (napsal jsem do špatný kategorie a netušim jak to smazat, pardon) 

Upraveno uživatelem Kuba Dvořák
Špatná kategorie
Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zdravím, mám problém s bolerem na oct 3. Mám ji asi půl roku a až teď v lednu začalo po nastartování asi 10 min. Přepínat samovolně rádia, když prepnu na car přepíná se mezi spotřebami. Jak se auto trochu ohřeje tak to přestane dělat. Mám tu nejnižší řadu bolera bez navi/voice. Myslíte že je to vlhkem/zimou, nebo bude rádio na odpis? Diky za rady. Podobný problém jsem tady nenašel. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...