Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Recommended Posts

matesobart:

Na Boleru nejdú pustiť filmy bohužiaľ nijak. Neviem o tom, či existuje nejaká aplikácia, ktorá cez mirrorlink vie pustiť aj video...

Nevíte někdo jak změnit barvu okolo loga stanice?

Mám okolo loga bílou barvu (viz. 1 foto) a našel jsem,že někdo tam má šedou (viz.2 foto).

Nejvíc by se mi líbilo,aby logo vyplnilo celý rámeček. Jde to ?Jak to máte vy?

post-90-0-48339500-1485454155_thumb.jpg

post-90-0-19077500-1485454164_thumb.jpg

Lasse:

Na foto vľavo je MIB2 a na foto vpravo MIB1. Je tam rozdielny skin a podľa mňa to bude mať súvis s tým. Ešte môže záležať aj na verzii SW v jednotlivých zariadeniach.

zdravim, mám dvě otázky.... jde na boleru dát něco jako spořič obrazovky? chtěl bych tam mít za jízdy když poslouchám radio a nepřepínam stanic tak aby tam po chvilce naběhli ty analogovy hodiny....

a druhá otázka.. jak to máte s hlasovým ovládáním? funguje vám ? mám iphone 7 (pokud na tom záleží) stisknu tlacitko na hlas.ovládání a nic se nestane.. jde to nejak nastavit? nebo mám smulu...

diky za odpovedi

Zdravím. Kúpil som Octaviu 11/2014 modelový rok 2015 a je tam rádio bolero bez navigácie (generácia MIB 1 ) . Chcem sa spýtať dalo by sa prerobiť aspoň na bolero MIB 2 ?? Ide mi hlavne o spárovanie s telefónom cez smart link kde by som mohol využívať navigáciu v telefóne. Plus koľko by približne táto úprava stála? :) Ďakujem za odpoveď

Guest Minčo

Zdravím mám problém s Octavia 3, rok výroby 2014, nie je to auto v záruke, nakoľko je to dovoz z Nemecka. Problém je v tom, že mi nejde zvuk do reproduktorov, ani z rádia, ani z cd a ani navigácie. Vie mi niekto poradiť? Rady typu zájdi do autorizovaného servisu mi nepíšte. Číslo jednotky multimediálneho zariadenia je 5E0035020A. A zaujímalo by ma či ju môžem zameniť za inú jednotku s iným označením, ale z Octavie III. Ďakujem

Guest Minčo

Diagnostika nič, musí sa to dať na software. Lenže tá jednotka čo tam mám stojí v škodovke 60 000 českých korún a to nedám za to.

Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat při zmáčknutí startovacího tlačítka se rozsvítí přístrojová deska a na palubním pc se zobrazí logo škoda, ale na autorádiu balero nic.Po chvilce se tam jen ukážou hodiny.Ale dříve se tam logo zobrazovalo.Dá se to někde v menu nastavit?Nebo to musí nastavit škodo servis.Děkuji

Piterr:

Ak rádio vypneš tlačítkom, tak pri zapnutí zapaľovania sa samé nezapne a zostanú na ňom svietiť len hodiny. Vtedy skús rádio zapnúť ručne a potom znova vypni zapaľovanie. Keď potom to zapaľovanie zapeš znova, tak už by sa malo zapnúť aj rádio automaticky, vrátane úvodného Škoda loga a jeho animácie.

Ahoj, mám nově OIII s Bolerem, r.v.04/2016. Na radiu se mi neukazuje při změně teploty (climatronic) žádná informace a bylo by fajn, kdyby tomu tak bylo. 

A ještě jsem se chtěl zeptat na smart link. Píše mi to, že bych měl použít nějaký aktivační klíč. Jde to nějak odblokovat? Tato fce je celkem fajne když tam nemám navigaci

Díky