Přejít na obsah

Ráďova ostravská 1.8TSI


Doporučené příspěvky

Dělal jsem to já s pomocí kamaráda. Pěkně jsem se u toho zapotil. Příprava probíhala v sobotu a leštění pak celou neděli :D Dělal jsem to orbitkou a hlubších škrábanců jsem se nezbavil.

 

Co se týče té leštičky z kauflandu, tak vůbec netuším, ale nějakou službu to udělá. Spíše pouvažuj jestli není lepší si to za úplatu nechat udělat a pak jen udržovat. Mrkni na detailingclub.cz. Ono pokud nakoupíš všechny věci co potřebuješ na korekci laku, tak v tom lítaš za tisíce.

 

Budu dávát 3M pásky - prý červená je dobrá, tak to musim omrknout.

Odkaz ke komentáři

@Luki: Prej dostavit :) Rad bych ti pomohl, ale tezko se dostavam k peci o svoje auto. Ale pokud by jsi chtel pokec a poradit, tak se muzeme domluvit.

 

Jinak ja jsem ted na dovce a jak naschval zacal piskat drazkovy remen plus se rozla kontrolka zavady ridici jednotky motoru. Snad je to jen spatnym palivem. Jako by se to vsechno nemohlo stat doma :)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Auto je nezmar a pořád jezdí bez problémů :) Aktuálně najeto cca 164tkm... Bohužel je to magnet na městské škrábance, takže mám nový do sbírky.

Chtěl bych se vás zeptat jestli by jste neměli kontakt na dobrého lakýrníka v Ově a okolí? Ten blatník budu muset nechat přelakovat - bohužel má více chyb než jen to co je vidět na fotkách.

 

post-21395-0-16563000-1486236080_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...