Přejít na obsah

Poškozená anitkorozní ochrana prahu


header009

Doporučené příspěvky

Zdravím, dneska jsem auto oplachoval vapkou od soli a od sajrajtu a s hrůzou jsem zjstil že mám na levém prahu vepředu odloupnutou tu antikorozní ochranu (plastizol nebo jak se to jmenuje) a začíná to pod tím docela reznout, všiml jsem si toho poprvý protože celou zimu tam byl většinou sníh na tom, práh je normálně v pohodě jenom se loupe ta izolace... Bavil jsem se o tom s lakýrníkem a ten říkal že je to otázka pár stovek že se to musí očistit obnovit antikorozní ochranu na plechu pak na to dát tu gumu a pak lak. A mě tak napadlo že když mám na kastli záruku proti prorezivění 10let, auto servisovaný v autorizáku tak jestli by to nešlo uhrát na reklamaci... nemá s tím někdo zkušenost? zkoušel jsem to tu hledat a nenašel:(

post-2335-0-22991800-1363613594_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Nemusí, odšroubuj dva spodní torxy, odchlípni plastový podběh a uvidíš jak to vypadá, pokud jetam binec tak vypláchnout vodou,nejlépe vystříkat Wapkou,dělám to většinou 2x ročně(na jaře výplach po zimě a na podzim výplach pokvětech stromů a po listí). Honza

Upraveno uživatelem Ororo
Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

no ja som to tam rozrsuboval, nakoniec ,,az" 3torxy, a bolo to tam cistucke... sice na lavej strane som nasiel nejaky stary letak :lool: a na oboch stranach mozno trosku prachu, ziaden velky bordel co by tam mohol vlhnut a hrdzaviet, takze som spokojny :rolleyes: zabralo to max 5min

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ty origo zástěrky bohužel nejsou nejlepší, jsou příliš krátké, ale alespoň něco, určitě se vyplatí. Já tam měl neorigo zástěrky, byly skvělé, delší, prahy netrpěly, ale zase jak je strašně slabá vrstva laku, tak byla po dvou letech tendece prodření laku.

Jinak pokud je auto pravidelně servisováno v servisu Škoda, určitě se vyplatí se zeptat na opravu.

U O2 před FL mi na záruku měnily přední kapotu, lakovaly kompletně zadek, protože gumy dveří dřely lak na rámech + dávali komplet nové gumy.

Odkaz ke komentáři

Ten bordel z kapes v předních podbězích vyndávám pravidelně, rok co rok je tam humáč, hlavně na pravé straně ( u krajnice se ho drží víc). Včera jsem to zrovna dělal a našel jsem spoustu oděrek který musím opravit. Máte někdo nějakej tip, aby to vydrželo? Ten velkej rezavej flek na prahu vzniknul pod zástěrkou, asi se tam zabydlel kamínek a vibrace udělaly své.

Chci si ty oděrky opravit, tak mě zajímají vaše zkušenosti, tipy a rady.

post-25-0-73647300-1404108015_thumb.jpg

post-25-0-21544200-1404108024_thumb.jpg

post-25-0-90502200-1404108034_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...