Přejít na obsah

Zvednutí zadní nápravy


viki1

Doporučené příspěvky

Neide o dodávku... 1.6tka je ľahká a preto podľa mňa sedí na kufri. Taktiež všade drhnem spodok na mojom kombiku, aj keď chodím sám. Keď sme 5ti aj s batožinou, tak to vyzerá, že sťahujem celú posilku. Vidím to na silónové podložky. Výkres na výrobu sa dá na gugli najsť, ale nezohnal som ešte silón a sústruh. A platiť za paket? :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

pri vymene pružin zo standardneho podvozku na paket pre spatne cesty je potreba vymena aj tlmičov ? a može byť na prednej naprave standard a na zadnej naprave paket pre spatne cesty ?

řeším uplně ten samý dotaz bud to chci řešit jen pružinama pro špatné cesty a nebo podložkami pod pružiny ale vysoustružené ze silonu tudiž za pár korun ne za 2000 kč jak chtěji za te kus plastu viz odkaz výše

já jen když zvednu zadek o 2 cm jestli tim nenaruším sbihavost či geometrii na zadní napravě pač když se člověk zadívá na zadní kola tak jdou mírně do A a čím se zadek bude zdvihat tim pujdou krásně do roviny jak jsou přední kola nebo se pletu pánové?díky za odpověd

Odkaz ke komentáři

Na podlozky jsem se ptal z toho duvodu, ze se zde najde nekdo, kdo je jiz ma na aute a treba i jineho druhu a treba by nam sem hodil nejaky planecek s rozmery. Byl bych tomu nekomu vdecny, ale nejenom ja. I ostatni tohoto fora, co resi stejnou vychytavku. I ja jsem zhodnotil, ze 2000 kc za kus plastu je sila. A geometrie by se ti tim menit nemela, to by se zmenila pri kazdem nalozeni a vylozeni auta i bez podlozek a to proste nejde. Tam jde spise o to, zda to nebude vadit tlumicum pri vetsich naklonech a prejezdech velkych nerovnisti, aby nebouchaly. Myslim si, ze 2 cm jsou ok a nemelo by to delat neplechu. A proc to chci zvedat? Mam combi 1.6, predek lehci nez je u 1.9 , 2.0 a proto je predek oproti zadku opravdu vysoko. Je to jiz od novoty a chci to trochu vyladit, jak na pohled, tak abych vecne neskrtal vyfukem. Jak tu jiz nekdo psal, mam prazdne auto a vypada to, jak kdybych vykral posilovnu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

vakles vypadá to fajn ja musim tiež zdvihnuť zadok lebo všade škrtám ťažnym mám 1,6ku LPG a aj keď je kufor prázdny vypadá to ako rozbehnutý motorový čln mám len otázku ten paket pre špatné cesty si kupoval komplet? Alebo len pružiny ? A koľko to vychádza cenovo v obchode nové +/-

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...